Лабораторна перевірка ЗЗР та добрив убезпечить від внесення підробок — експерти

4 листопада 2019 51 0
Лабораторна перевірка ЗЗР та добрив убезпечить від внесення підробок — експерти
UKRAVITЛабораторна перевірка ЗЗР та добрив убезпечить від внесення підробок — експерти

Попри захист ЗЗР та добрив від підробок, ризик натрапити на неякісний товар все ще досить високий. Аби бути на 100% впевненими у якості добрив чи пестицидів, які будуть вноситися на поля,експерти UKRAVIT радять перевіряти агрохімію у «Інституті здоров'я рослин».

В лабораторіях «Інституту здоров'я рослин» проводять дослідження вмісту діючої речовини в засобах захисту рослин і показників якості мінеральних та органічних добрив. Для досліджень тут використовують сучасне обладнання від кращих світових виробників, застосовують якісні та кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз.

«Завдяки передовому обладнанню ми можемо визначати близько 300 діючих речовин у засобах захисту рослин, а також їх концентрації; добрива досліджуємо на широкий спектр показників — вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо. За отриманими результатами ми надаємо клієнту протокол, де вказаний перелік діючих речовин у препаратах та їхня концентрація. Таким чином, якщо заявлені діючі речовини не відповідають знайденим, аграрій може повернути препарат або ж комбінувати його з іншим — у випадку, якщо повернути його неможливо. А ваші посіви гарантовано отримають надійний захист від усіх імовірних загроз і повноцінне живлення», — розповіла керівник сервісно-аналітичного центру Інституту Ірина Перехрест.

Виконано за допомогою Disqus