Реклама

На Волині збудували молочний комплекс за європейськими технологіями

11 листопада 2019 410 0
На Волині збудували молочний комплекс за європейськими технологіями

В селі Задиби Турійського району Волинської області фактично за два роки звели сучасний молочний комплекс. Повідомляє Волинська ОДА.

Як повідомив господар підприємства «Перлина Турії» Володимир Яренчук, цього року збудували 75% комплексу. Це корівник на 360 голів, комп’ютеризований комбікормовий зал з лінією на 5 т/год, корівник-сухостій, телятник для телят до трьох місяців, телятник для телят з трьох до дев’яти місяців, окремий — з дев’яти до п’ятнадцяти місяців, дві силосних ями, прохідну, вагову та зробили благоустрій території.

«На комплекс ми витратили близько 100 млн грн в 2019 р. Ми залучили 50 млн грн кредиту, ще 50 мільйонів — це обігові кошти. Також ми подали документи на державну компенсацію. Заступник Міністра Тарас Висоцький побачив, оцінив, що у нас все добре збудовано, тому за комплекси очікуємо отримати 18-19 млн грн, за завезення нетелів — 6,5 млн грн», — розповів Володимир Яренчук.

Перший корівник фермерського господарства відкрили наприкінці листопада 2018 р., а вже сьогодні завершили будівництво цілого комплексу, загальний проект якого передбачає 1 800 голів великої рогатої худоби та 600 корів дійного стада.

Читати за темою: Вінницьке господарство запустило нову доїльну залу

Нагадаємо, що Kurkul.com проводить опитування серед учасників ринку щодо пропозиції компанії Corteva продавати насіння Pioneer у товарний кредит.

Ми пропонуємо вам розповісти, за яких умов ви згодні будете купувати насіння Pioneer у кредит.

Виконано за допомогою Disqus