Вінницьке господарство запустило нову доїльну залу

28 жовтня 2019 159 0
Вінницьке господарство запустило нову доїльну залу
AgroTimes

Сімейне фермерське господарство «Щербич» (Вінницька область) запустило нову молочнотоварну ферму на 432 голови великої рогатої худоби безприв’язного утримання. Повідомляє AgroTimes.

Молочна ферма укомплектована обладнанням GEA: доїльним залом типу «паралель» марки Global 90i, яка розрахована на одночасне доїння 20 корів.

Господарство наразі утримує 340 голів ВРХ, із яких 140 — дійні корови. Та, за словами голови господарства Івана Щербича, до кінця цього року «Щербич» збирається наростити поголів’я. Основна порода — чорно-ряба, яку поліпшують голштином.

Читати за темою: За останні 6 місяців в Україні закрилось 100 молочних ферм

Раніше у господарстві було прив’язне утримання, корови доїлися на молокопровід. До нового виду утримання й доїльної зали тварини звикли за три дні, зауважив голова «Щербича».

«Інвестиції у нову ферму нам почали швидко повертатися. Адже коли доїли на молокопровід і було прив’язне утримання, отримували в середньому 15-16 л молока на корову. Відтоді як запустили нову ферму, хоч і пройшло небагато часу, однак нам вдалося досягнути 21 л надоїв на корову. Відчутно зменшилася кількість маститів, поліпшилася якість молока. Тепер виробляємо молоко класу екстра, молокозавод відразу підняв ціну на 10%», — розповів Іван Щербич.

Виконано за допомогою Disqus