У AGCO повідомили про кадрові зміни у менеджменті компанії

18 листопада 2019 50 0
У AGCO повідомили про кадрові зміни у менеджменті компанії
Фото прес-службиУ AGCO повідомили про кадрові зміни у менеджменті компанії

Віце-президент і виконавчий директор компанії AGCO/Fendt Петер-Йозеф Паффен йде на пенсію, новим керуючим і генеральним директором компанії стане Крістоф Греблінгхофф. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Latifundist.com.

Петер-Йозеф Паффен

«За останні 10 років Петер-Йозеф Паффен разом зі своєю командою вивів бренд Fendt на нову висоту. Завдяки стратегії Fendt 2020 і сміливим планам зростання, фірма Fendt домоглася прибуткового зростання, значно розширивши програму повноцінного асортименту Fendt і стимулюючи глобалізацію бренду», — прокоментував президент, генеральний директор корпорації AGCO Мартін Ріхенхаген.

Крістоф Греблінгхофф стане новим керуючим директором і генеральним директором AGCO/Fendt з 1 січня 2020 р. Він буде відповідати за стратегічний і операційний бізнес Fendt для регіону EME (Європа, Близький Схід), а також за виробничі майданчики компанії AGCO на території Німеччини.

Крістоф Греблінгхофф

«Крістоф Греблінгхофф більше 30 років обіймав різні посади в сільськогосподарському машинобудуванні. Він має великий досвід в сфері продажів сільськогосподарської техніки. На своїй останній посаді віце-президента по дистрибуції він провів останні 5 років, прикладаючи необхідних зусиль з реструктуризації і оптимізації дилерської мережі AGCO. Це створило важливі умови для подальшого зростання брендів AGCO в регіоні EME», — зазначили у прес-службі компанії.

Ще однією кадровою перестановкою в корпорації є призначення Інгрід Буссегер-Мартін новим керуючим директором відділами фінансів та інформаційних технологій в AGCO/Fendt з 1 січня 2020 р. Вона змінить на цій посаді керуючого директора Міхаеля Гшвендера.

Інгрід Буссегер-Мартін

«Протягом 21 року Інгрід Буссегер-Мартін успішно працювала в AGCO GmbH на різних посадах і в багатьох місцях розміщення виробництва. За ці роки вона змогла створити міжнародну мережу і налагодити контакти з усіма місцями розміщення виробництва і сферами діяльності AGCO», — відзначили в компанії.

Виконано за допомогою Disqus