Коренеплоди продовжують дешевшати

15 листопада 2019 327 0
Коренеплоди продовжують дешевшати
delo.uaКоренеплоди продовжують дешевшати

Ціна на коренеплоди на українському ринку продовжує знижуватися. Основною причиною знижувального цінового тренда в сегменті коренеплодів експерти називають збільшення обсягів пропозиції на ринку на тлі стриманого попиту на моркву і столовий буряк. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Так, на сьогоднішній день виробники відвантажують моркву за ціною 2,5-3,5 грн/кг ($0,1-0,14/кг), що в середньому на 14% дешевше, ніж тижнем раніше. Ціна на столовий буряк за тиждень знизилася в середньому на 16%, і сьогодні цю продукцію пропонують до продажу за ціною 2-3,5 грн/кг ($0,08-0,14/кг).

За інформацією проекту, на сьогоднішній день попит на коренеплоди на українському ринку утримується на катастрофічно низькому рівні. На даний момент продажі цієї продукції ведуться лише за укладеними раніше договорами, тоді як і законтрактовані обсяги продукції фермерам вдається продавати з великими труднощами.

Необхідно додати, що на даний момент коренеплоди в Україні вже продають істотно дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період. Зокрема, ціна на моркву на українському ринку сьогодні в середньому в 1,5 рази нижче торішньої, буряк відвантажують в середньому на 43% дешевше, ніж рік тому.

Виконано за допомогою Disqus