Фермер з Волині поверне державі 400 га с/г землі

23 листопада 2019 1014 0
Фермер з Волині поверне державі 400 га с/г землі

Прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду області з позовом в інтересах держави в особі Поворської сільської ради Ковельського району до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Заповіт», аби, розірвавши договір оренди землі, повернути державі земельну ділянку площею понад 400 га. Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

«Прокурори з'ясували, що договір оренди земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів Поворської сільської ради, було укладено на підставі розпорядження Ковельської районної державної адміністрації від 13 липня 2017 р.  До жовтня 2019 р. орендар уже заборгував місцевому бюджету понад 210 тис. грн за оренду цієї землі», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сільрада, інтересам якої такими діями підприємства завдано значної шкоди, неодноразово зверталася до нього із вимогами про погашення заборгованості, проте сільськогосподарське товариство ці вимоги ігнорувало. В ситуацію втрутилася прокуратура.

У суді прокурори вимагатимуть розірвання договору оренди задля повернення земельної ділянки державі. Заборгованість зі сплати орендної плати з підприємства уже стягнуто.

Читати за темою: Відкриття ринку землі в Україні: хронологія подій (оновлюється)

Виконано за допомогою Disqus