БТУ-ЦЕНТР став членом Міжнародної асоціації виробників засобів біоконтролю

27 листопада 2019 38 0
Владислав Болоховський, Генеральний директор БТУ-ЦЕНТР
БТУ-ЦЕНТРВладислав Болоховський, Генеральний директор БТУ-ЦЕНТР

Компанія БТУ-ЦЕНТР стала першою українською компанією, яка стала членом Міжнародної асоціації виробників засобів біоконтролю (International Biocontrol Manufacturers Association, IBMA). IBMA була заснована у 1995 р. у Брайтоні (Велика Британія, Англія). Про це Kurkul.com повідомила прес-служба компанії.

Як зазначили в прес-службі, асоціація покликана представляти інтереси виробників біологічних препаратів в ЄС, ОЕСР, ФАО та інших світових організаціях. Штаб-квартира Асоціації знаходиться в Бельгії — у серці Європейського кварталу Брюсселя, поряд з головними урядовими установами ЄС.

IBMA сьогодні — це глобальний гравець на ринку біотехнологій, який не тільки пропагує концепцію біологічних методів вирощування, але і бере участь у законотворчих процесах на території Європейського союзу та світу, поширює знання про галузеві ноу-хау. Ціль Асоціації – забезпечити світовий ринок безпечними та ефективними продуктами для сталого сільського господарства.

«Стати членом Міжнародної асоціації виробників засобів біоконтролю — велика честь для нас. Вже тричі делегація нашої компанії відвідувала Щорічні зустрічі виробників засобів біоконтролю (ABIM), які відбуваються восени у м.Базель, Швейцарія. Коли ми перші рази приїжджали до Базелю, про виробництво та використання біологічних ЗЗР в Україні ніхто не знав. З великим подивом європейці слухали про наші обсяги виробництва, асортимент, площі обробітку, науково-виробничу базу», — зазначив Генеральний директор БТУ-ЦЕНТР Владислав Болоховський.

Та додав, що згодом розпочався довготривалий діалог, обмін досвідом і вивчення окремих питань.

«Ми раді, що наші прагнення до якісного мікробіологічного продукту, наш науковий підхід були відмічені на світовому рівні — нас офіційно визнали частиною світової Асоціації. БТУ-ЦЕНТР — це велике виробництво біологічних ЗЗР в масштабах світу. Потужності підприємства складають близько 10 000 тонн мікробіологічної продукції на рік. Нашою продукцією користуються в Україні, Казахстані, Молдові, Білорусі, Сербії, Болгарії, Румунії, Литві та інших країнах світу. У рамках Асоціації ми будемо раді працювати бік-о-бік з компаніями-однодумцями, обмінюватися знаннями та разом створювати світ, в якому хочеться жити», — підсумував Владислав Болоховський.

Виконано за допомогою Disqus