Реклама
Міжнародні дні поля

International Field Days — що подивитись на наймасштабніших днях поля

19 червня 2018 228 0

Зовсім мало часу залишилось до початку виставки International Field Days. Захід відбудеться 20-22 червня 2018 р. у селищі Дослідницьке, Васильківського району, Київської області. На відвідувачів чекає 11 га виставкового поля, 100 агроресурсних компаній, близько 400 сортів та гібридів основних польових культур, 300 сільськогосподарських машин та агрегатів, та 10 обприскувачів на трасі випробовування DLG, семінари та практичне навчання. Щоб не заблукати у вирі стендів і подій Kurkul.com підготував путівник по території міжнародних днів поля.

Карта International Field Days

Окрім 40 дослідних ділянок до уваги фахівців індивідуальна демонстрація та коментоване випробовування техніки в роботі, стаціонарна виставка, воркшопи, семінари і презентації просто в полі.

Головними подіями на заході будуть:

 • Випробування обприскувачів на смузі з перешкодами: Agrifac, Amazone, Apache, Berthoud, Jacto, Lemken, Maschio Gaspardo, Horsch та інші
 • Показ в роботі кормозаготівельної, посівної та грунтобробної техніки
 • Огляд посівів на демо-ділянках: «БТУ-Центр», «ВНІС», «Дунай Агро», «Ікараі», «MAЇС», UKRAVIT, Agrimatco, Bayer, Dr. Green, KWS, Limagrain, Nufarm, RWA, Saaten Union, Stoller, Unifer та ін.
 • Спеціальна експозиція з технологій вирощування сої від асоціації «Дунайська соя»
 • Технології підземного та надземного зрошення на закладених ділянках
 • Технічні семінари на тему збереження здоров‘я грунтів та ефективне внесення ЗЗР
 • Результати порівняльних посівів зернових та пропашних сівалок на полі

Фото заходу з висоти пташиного польоту

Розміщення стендів на виставці

Структура виставки:

 1. стаціонарна експозиція техніки (виставка сільськогосподарської техніки),
 2. дослідні поля (більше 40 ділянок для демонстрації технології вирощування),
 3. індивідуальна демонстрація техніки у дії (експозиція техніки і демонстрація її функціональних можливостей в польових умовах),
 4. кампус (товари та послуги для АПК),
 5. коментований показ оприскувачів (демонстрація оприскувачів в дії і порівняння
 6. функціональних можливостей різних моделей c коментарями незалежних експертів) 

Стаціонарна виставка техніки


По периметру виставкової площі на відвідувачів чекають стенди зі стаціонарною експозицією техніки. По праву сторону від реєстрації розмістились: компанія Stoller (стенд S10) і Wintersteiger (S12). Зліва від пункту реєстрації будуть розміщуватися компанії: Ford «Vidi-Cry Motors» (місце S20), далі по курсу виробник додаткового оснащення для зернових і кормозбиральних комбайнів Zürn (S21), потім на вас чекає один із лідерів у сегменті самохідних комбайнів по збиранню цукрових буряків Hоlmer (S22). Далі свою техніку перзентуватимуть компанії Spect-Agro (S25), Ben-Agro (S26), UkrNDIPVT (S27), Prime Megapolis (S28), а також автомобілі від Toyota Center Kiev Autosumit (S29).

Дослідні поля

Між стаціонарною виставкою техніки розмістилось більше 40 ділянок для демонстрації технології вирощування. Першими розміщені поля компанії, що займається живленням і технологчними системами зрошення Unifer —  це місця FA1 і FВ1, далі можна буде побачити демонстраційні поля виробників і постачальників засобів захисту рослин Nufarm (FA2, FВ2) і Stefes (FA4, FВ4), та постачальників насіння Limagrain (FA3, FВ3), RWA (FA5, FВ5) і Mais (FA6, FВ6).

Далі вас зустрінуть дослідні поля таких компаній як: Dunau Soja (FC1), Saatenunion (FC2), Dunai Agro (FC3) і BTU (FC5-FC6). На своїй дослідній ділянці (FC4) компанія «КВС-Україна», що у цьому році представить гібридне жито.

Дослідні поля

Потім вас зустрінуть 4 дослідні поля компанії UKRAVIT (FD1-2, FE1-2). Науковці та фахівці компанії розробили унікальні комплексні системи вирощування, захисту та підживлення культур в залежності від рівня інтенсифікації. Системи будуть продемонстровані на демоділянках сої, ячменю ярого, гороху озимого та ярого, декількох сортів пшениці озимої, соняшника та кукурудзи. Крім того, фахівці компанії вперше презентують широкому загалу спектр послуг новоствореного «Інституту здоров’я рослин», наукової платформи світового рівня для досліджень у сфері агро, яка не має аналогів в Україні.

За демо-полями UKRAVIT розміщені поля таких компаній: ADFZ (FF1), DLG IFW (FF2), Stoller (FG1-2), Bayer (FD5-FE5), NUBIP (FD6-FE7), VNIS IKARA і Dr. Green.

 

Індивідуальна демонстрація техніки у дії

Першим у зоні демонстрації техніки в польових умовах відвідувачів зустріне стенд компанії Lemken. У цьому році компанія займає аж 7 локацій (крім індивідульної демонстрації, зона стаціонарної виставка та демо полів) — S18, ID1-3 та FH1-2.

«Міжнародні дні поля для Lemken є новою платформою та альтернативою для статичних виставок. В польовому форматі інформація сприймається значно ефективніше, оскільки техніка та технології показуються в динаміці та часовому проміжку, що дає змогу порівняння з іншими варіантами. Цього нам не дає жодна статична експозиція на виставках», – пояснює Артем Калашнік, генеральний директор «Lemken Україна».


Далі відвідуваці зможуть познайомитись з технікою у робті від компанії Agro-Temp (ID4), Deula/UDAZ (ID5) і Favorit (ID6).

Далі свою техніку розмістить дилер техінки John Deere по Київській, Сумській та Чернігівській областях — компанія «Юпітер 9 Агросервіс» (стенд ID7-8). Тут, як і минулого року відвідувачів зустрічатиме гігантська фігура велетня містера Джонні. На локації можна буде побачити інформацію про техніку, три смуги для постійних демонстрацій найпотужніших комбайнів John Deere, і невеличких тракторів від 45 к.с., а також спеціальну зону для показу інноваційних «фішок».

Після «Юпітер 9 Агросервіс», можна буде подивитися техніку від компаній Maschio Gaspardo (ID9-10) і Claas (ID11-12).

Цього року, як і минулого, техніку Claas представлятиме офіційний диллер бренду компанія «Конкорд». Компанія планує провести під час виставки масштабну демонстрацію, на окремому майданчику, вивівши на поле більше ніж 15 одиниць техніки.

Також свою техніку на індивідуальних демонстраціях презентують бренди: Horsch (ID13-ID14), Lozova Machinery (ID15), Albion (ID16), Väderstad (ID17) і Titan Machinery (ID18).

Коментований показ оприскувачів

На окремому майданчику найновіші моделі обприскувачів таких світових виробників як Agrifac, Amazone, Apache, Berthoud, Case IH, Jacto, John Deere, Horsch, Lemken, Maschio Gaspardo покажуть глядачам здатність до подолання перешкод в процесі роботи.

Для повноцінної демонстрації роботи обприскувачів була сконструйована спеціальна траса зі штучними нерівностями та крива розвороту, який виконується на кінці поля. За допомогою трекерів GPS глядачі зможуть щосекунди спостерігати на екрані за швидкістю руху обприскувача та результатами його роботи. Відвідувачі на власні очі можуть побачити ті чи інші переваги сортів культур, дію ЗЗР, сільськогосподарську техніку в дії.

Упродовж 3 днів можна буде також відвідати унікальні майстер-класи і семінари від міжнародних агротренерів і доповідачів.

Під час дискусійної панелі учасники заходу зможуть задати численні запитання ТОП-персонам провідних світових компаній, а саме: заступнику генерального директора DLG International Ларсу Гуф-Рюлеманну, керуючому директору HORSCH Maschinen GmbH Міхаелю Хоршу, директору з продажів, LEMKEN GmbH & Co. KG (Німеччина) Карлу Хубертусу Рехеру, Дірку Стратману, речнику з питань співробітництва з Україною Німецького Агробізнес Альянсу у Німецькому комітеті зі східноєвропейських економічних відносин (Німеччина) та керуючому директору John Deere International GmbH та численним керівникам укроаїнських представництв іноземних та вітчизняних компаній, які чекатимуть на гостів безпосередньо на стендах і біля своїх демо-ділянок.

До зустрічі 20 – 22 червня у смт Дослідницьке, що на Київщині, на 2-му International Field Days Ukraine/Міжнародних днях поля в Україні-2018!

Виконано за допомогою Disqus