Поліція силою розігнала демонстрацію фермерів у Варшаві

10 грудня 2019 639 0
Поліція силою розігнала демонстрацію фермерів у Варшаві
shoppingpl.comПоліція силою розігнала демонстрацію фермерів у Варшаві

Фермерів, які протестували під будівлею Польського мисливського союзу у Варшаві, поліції довелося розганяти силою. Про це повідомляє RMF24.

Протестувальники, зокрема, прикували себе ланцюгами до рулонів з сіном. Вони вимагали серед іншого більш ефективної боротьби з африканською чумою свиней, у тому числі відстрілу тварин, які можуть поширювати вірус цієї хвороби.

«Проблема з дикими тваринами, зараженими АЧС, позначається на селах вже багато років. Ми звертаємося з 2004 р., що занадто багато кабанів, які розносять хвороби і як і раніше не видно, щоб були зроблені реальні кроки в боротьбі з чумою. Через це кількість свиней в господарствах зменшується із загрозливою швидкістю», — зазначив один з координаторів руху в Люблінському воєводстві Анджей Ващук.

Протестувальники мали таблички з гаслами: «Поверніть гроші за мисливську шкоду»; «Вибирайте: фермери або кабани, їжа чи забава».

Представник прес-служби столичної поліції Сильвестр Марчак повідомив, що поліцейські були змушені застосувати силу. Поліцейські зверталися до протестувальників з проханням поводитися у рамках закону. Оскільки їх заклики не почули, то правоохоронці вдалися до розгону акції з допомогою сили.

Виконано за допомогою Disqus