Активісти побилися за земельний закон у Раді

11 грудня 2019 68 0
Активісти побилися за земельний закон у Раді
Kurkul.com

У Верховній Раді після засідання аграрного комітету побилися представники «Свободи» та депутат «Слуги народу». Повідомляє AgroPolit.com.

Бійка відбулася між депутатом від фракції «Слуга народу» Андрієм Богданцем та активістами ВО «Свобода» — нардепами 7-го скликання Едуардом Леоновим, Олексієм Кадою та Ігорем Мірошниченко. На кулаках активісти намагалися досягти зняття з розгляду закону про ринок землі.

«Спочатку члени аграрного комітету розглянули ряд законопроектів до голосування у сесійній залі на четвер. Після цього вони перейшли до розгляду земельного законопроекту №2178-10, до другого читання якого подали 4,5 тисячі правок. Голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольский запропонував проголосувати за механізм розгляду поправок, щоб їх посортувати по групах, аби простіше було розглядати усім членам комітету. Його ініціативу підтримали.

Після цього присутні на зібранні активісти намагалися заглушити вигуками голову комітету та спробували зірвати засідання. Аби не допустити цього, Сольський запропонував продовжити засідання комітету завтра вранці, та на ньому розпочати розгляд правок», — йдеться у повідомленні. 

Партія «Слуга народу» звернулась до правоохоронців з проханням провести розслідування щодо бійки, яка сталась після засідання комітету з питань аграрної та земельної політики.

«Сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань агрополітики стався зухвалий напад групи осіб на народного депутата України, члена фракції «Слуга Народу», ветерана АТО Андрія Богданця. Вважаємо цей інцидент свідомою провокацією, яка має на меті зрив законотворчого процесу і дестабілізацію ситуації в Раді на догоду певним політичним силам», — сказано в заяві партії «Слуга народу».

Виконано за допомогою Disqus