LNZ Group презентувала нові гібриди кукурудзи

16 грудня 2019 66 0
LNZ Group презентувала нові гібриди кукурудзи
Kurkul.comLNZ Group презентувала нові гібриди кукурудзи

Компанія LNZ Group презентувала каталог власного бренду насіння гібридів зернової кукурудзи — LEGEND. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

У новому каталозі зібрані три зернові гібриди: перевірений часом ДК 315, Insufle (Інсафл) і Drivia (Дрівіа).

Середньоранній гібрид ДК 315 з ФАО 310 характеризується зубовидним типом зерна та високою стійкістю. Має хороші показники на всіх типах ґрунту як у посушливих умовах, так і в умовах достатнього зрошення. У рослини швидка вологовіддача та низька початкова енергія росту. ДК 315 є середньостійким до стеблового вилягання. Гібрид має середню стійкість до гнилей і фузаріозу, стійкий до сажки та гельмінтоспоріозу.

Наступна новинка лінійки — зерновий гібрид Insufle з ФАО 260. Це ранній зубовидний гібрид, що має швидку вологовіддачу. Середньовисокий, з високим розміщенням качана. Однією з особливостей рослини є раннє цвітіння. Стійкий до стеблового вилягання. Має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу і фузаріозу, стійкий до сажки.

Третій гібрид, вартий уваги, — Drivia, який використовують на зерно. Це ранній гібрид із добре розвиненою кореневою системою. Характеризується хорошою перетравністю. ФАО цього гібрида — 240. Рослина стійка до стеблового вилягання. Середньостійкий до гнилей, стійкий до сажки. Має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу та фузаріозу.

«Ми пильно контролюємо виробництво всіх зазначених гібридів і тестуємо на власних полях. Це є запорукою незмінної якості продукції нового бренду LEGEND!», — наголошують в LNZ Group.

Зазначається, що новий каталог компанії вийшов на ринок в результаті успішної п’ятирічної співпраці LNZ Group та Bayer (Monsanto).

Більше про продукцію LEGEND можна дізнатись в новому каталозі.

Виконано за допомогою Disqus