Новатори агробізнесу поділяться результатами дослідів ЗЗР-новинок

16 грудня 2019 83 0
Новатори агробізнесу поділяться результатами дослідів ЗЗР-новинок
Kurkul.comНоватори агробізнесу поділяться результатами дослідів ЗЗР-новинок

17 грудня стануть відомі результати дослідів минулого сезону, які проводили найпрогресивніші агровиробники України — учасники Клубу новаторів агробізнесу BASF.

Клуб новаторів агробізнесу — це платформа, де досвідчені агровиробники мають можливість обміну досвідом, знайомства з новими технологіями і продуктами та обговорення їх ефективного застосування для розвитку бізнесу.

Так, аграрії можуть отримати інформацію про те, які результати забезпечила продукція компанії BASF на полях.

«Ми збираємо найпотужніших спеціалістів агросфери для підведення підсумків, а також для того, щоб у єдиному ритмі додати нового «звучання» галузі», — зауважує Тетяна Резвін, керівник проєкту Клубу агроноваторів BASF.

У програмі зустрічі:

  • результати дослідів на зернових, сої, кукурудзі та соняшнику;
  • презентація препаратів Пріаксор™ і Стеллар® Плюс;
  • Application Technology — результати досліджень з вивчення впливу корегування показників якості води та знижених норм витрати робочого розчину на ефективність ЗЗР;
  • огляд нових функцій xarvio™ FIELD MANAGER та багато іншого.

Однією із тем щорічної конференції Клубу, «Annual Jam Session», стане презентація новинок компанії 2020 р. — фунгіциду на зернові Пріаксор™ та вже знайомого новаторам гербіциду для кукурудзи Стеллар® Плюс.

Пріаксор™ є новим двокомпонентним фунгіцидом для зернових компанії BASF. Препарат завдяки комбінації стробілуріну піраклостробіну та Ксеміум® ефективно контролює основні хвороби пшениці (септоріоз і піренофороз) та ячменю.Фунгіцид можна використовувати за зменшеної кількості робочого розчину (від 100 л/га) без втрати високої ефективності препарату

Ще одна новинка компанії — удосконалений гербіцид для кукурудзи Стеллар® Плюс. Завдяки комбінації двох діючих речовин — топрамезону та дикамби —препарат здатен контролювати розвиток бур’яну ваточника сирійського. Стеллар® Плюс — це покращена версія популярного препарату Стеллар®.

Детальну інформацію читайте згодом на Kurkul.com.

Виконано за допомогою Disqus