Нові функції xarvio™ FIELD MANAGER від BASF стануть доступні українським аграріям з наступного року

25 грудня 2019 46 0
Нові функції xarvio™ FIELD MANAGER від BASF стануть доступні українським аграріям з наступного року
BASFНові функції xarvio™ FIELD MANAGER від BASF стануть доступні українським аграріям з наступного року

Управління живленням, рекомендації щодо найбільш оптимальних засобів захисту та інтеграція інноваційної метеостанції ARABLE Labs — такі нові функції технологічної розробки xarvio™ FIELD MANAGER презентували вітчизняним аграріям на зустрічі Клубу Новаторів агробізнесу BASF, що відбулась 17 грудня.

Генріх Майєр, відповідальний за комерційні рішення у країнах Європи проекту xarvio™, зазначив, що в Україні минулого року налічувалося близько 1,5 тис. зареєстрованих користувачів цієї розробки. Наразі основний функціонал має 3 складові: 

  • таймер обприскування — моніторить розвиток хвороб та шкідників на 5 культурах і за підсумком надає користувачу інформацію про найоптимальніші терміни проведення обробки;
  • зональне внесення — ґрунтуючись на інформації щодо біомаси на полі рекомендує відповідні норми внесення діючих речовин, кількість робочого розчину, таким чином допомагає підвищувати ефективність захисту, зокрема і з точки зору економіки;
  • порівняльна аналітика біомаси — дає змогу порівнювати обсяги біомаси за різні періоди та з іншими картами.

«Упродовж року ми проводили опитування та збирали відгуки користувачів. Після отримання зворотного зв'язку на наступний рік ми запланували низку нових функцій та можливостей в xarvio™ FIELD MANAGER», — зазначив Генріх Майєр. 

Зокрема, додано можливість управляти не лише захистом рослин, а й живленням. На основі карт біомаси надаються рекомендації щодо часу внесення азоту. А щодо внесення калію та фосфору рекомендації ґрунтуватимуться як на поточних картах біомаси, так і на картах багаторічного аналізу полів, які враховують дані за 7-10 останніх років.

За словами Генріха Майєра, опитані аграрії висловили бажання отримувати поради не лише щодо діючих речовин у схемах захисту, а й конкретизувати їх по препаратах. Тому розробники компанії зараз працюють над тим, щоб наступного року у xarvio™ FIELD MANAGER з'явився розділ з рекомендаціями по бакових сумішах для кожного внесення. Залежно від поставлених завдань, користувачу пропонуватиметься 4 варіанти бакових сумішей, із яких він зможе обрати найоптимальніший для себе.

Ще одне доповнення — інтеграція платформи з метеостанцією ARABLE Labs. Інноваційний підхід до конструкції агрономічного сенсора метеостанції дає змогу отримувати більш точні й надійні дані. Аграрії у режимі реального часу матимуть можливість відстежувати реакцію рослин на умови, що складаються на певній ділянці поля. Метеостанція легко встановлюється й обслуговується та має досить розумну ціну.

Серед додаткових оновлень інтерфейсу xarvio™ FIELD MANAGER — можливість управління кількома господарствами.

Виконано за допомогою Disqus