Бершадь Агроплюс вже не є офіційним дистриб'ютором BASF

6 березня 2020 350 0
Бершадь Агроплюс вже не є офіційним дистриб'ютором BASF

«Бершадь Агроплюс» вже не входить до списку офіційних дистриб'юторів компанії BASF. Таку інформацію від партнерів по агроринку отримав Степан Зулинський, який вийшов зі складу засновників компанії «Бершадь Агроплюс» в кінці лютого. Повідомляє Latifundist.com.

Причиною такого рішення BASF, за словами Степана Зулинського, стала наявність заборгованості перед компанією на суму близько 420 млн грн, з яких закрити продукцією на складах можна було 260-280 млн грн. На початку року частину продукції зі складу за умовами тендеру потрібно було поставити компанії «Кернел». При цьому він зазначив, що український топ-менеджмент BASF, в особі керівника департаменту Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Андрія Касьяна і генерального директора компанії в Україні, керівника кластера Східної Європи Тіберіу Діма, відмовився від запропонованого їм плану по реструктуризації боргу.

«У нас не було завдання довести компанію до банкрутства, а домовитися написати план виходу. Український офіс BASF не пішов назустріч. Ми попросили: давайте, Ви визначите для нас кількість холдингів, які ми повинні обслуговувати за символічну комісію. Ми б з цієї комісії залишали частину на утримання структури, мій же інтерес тільки в тому, щоб врегулювати ситуацію. Залежно від наміченого для «Бершадь Агроплюс» плану з боку BASF ми б за кілька років погасили цю заборгованість — за 2-4 роки», — зазначив Степан Зулинський


При цьому компанія «Бершадь Агроплюс», як запевнив Степан Зулинський, своєчасно закрила всі заборгованості перед іншими компаніями: постачальниками ЗЗР — ADAMA, Avgust і ALFA Smart Agro. Також була поставлена ​​продукція всім покупцям, з якими було укладено контракти і отримані оплати, зокрема агрохолдингу «Кернел». Так само Степан Зулинський повідомляє, що компанія має активи на складах у вигляді товару.

Наразі Степан Зулинський вже не є бенефіціаром компанії. Питанням врегулювання ситуації, як він зазначив, займаються юристи. Сам Степан Зулинський сподівається на мирне врегулювання конфлікту між компаніями «Бершадь Агроплюс» і BASF, а також втручання в ситуацію топ-менеджменту глобальної компанії BASF.

Як повідомили представники компанії BASF у своєму листі до партнерів, компанія дійсно припиняє співпрацю з дистриб'ютором ЗЗР, насіння і мінеральних добрив «Бершадь Агроплюс».

Лист Latifundist.com надали в одній з компаній-дистриб'юторів.

«Даним листом повідомляємо, що компанія BASF припиняє співпрацю з компанією «Бершадь Агроплю». Таким чином, компанію «Бершадь Агроплюс» виключено зі списку Офіційних дистриб'юторів BASF і повністю припинено співпрацю», — вказується в листі.

Згідно з повідомленням, в подальшому BASF не несе відповідальність за співпрацю і наслідки третіх осіб з «Бершадь Агроплюс».

Як повідомив у коментарі Latifundist.com генеральний директор в Україні, керівник кластеру Східної Європи компанії BASF Тіберіу Діма, BASF цінує партнерство з усіма учасниками ринку і завжди діє в рамках правового поля.

«BASF успішно функціонує на ринку України з 1992 р. Діяльність компанії завжди була і буде орієнтована на підтримку партнерів у всьому світі. Співпраця — це перш за все відповідальність, яку компанія чесно розділяє зі своїми партнерами порівну. Компанія BASF цінує партнерство з усіма учасниками ринку і завжди діє згідно із законами моралі і в рамках правового поля», — сказав Тіберіу Діма.

Виконано за допомогою Disqus