Вологе літо та ранні морози знищили урожай цукрового буряку у США

30 грудня 2019 93 0

Вологе літо та ранні морози змусили фермерів у США залишити сотні гектарів урожаю цукрових буряків неприбраними. Про це повідомляє producer.com.

Погода під час сезону збору врожаю у штатах Міннесота та Північна Дакота, головних регіонах виробництва цукрового буряку, стала справжньою бідою для багатьох фермерів. Дощ та сніг закидали посіви у вересні та жовтні. Після цього була хуртовина, а потім знову потепління, яке залишило на полях болото.

Далі знову вдарили глибокі морози, знищивши підземну частину урожаю, чим завдали удару по доходах господарств. 

«Я можу витримати пару ударів від Матері Природи, але після цього я став на коліна. У нас ніколи не було подібної ситуації», — сказав 59-річний Ден Янггрен, який не зміг зібрати 500 га цукрового буряку або 40% своїх посадок поблизу Халлока, штату Міннесота.

Екстремальна погода перешкоджала також сівбі та збору кукурудзи, сої та інших культур протягом 2019 року в усіх фермах США та Канади.

Але в Міннесоті та Північній Дакоті, на які припадає 56% посівів цукрових буряків у США цього року, заморозки є подвійною бідою.

Договори виробників цукрового буряку з переробниками, які працюють як кооперативи, вимагають від тих, хто залишає незібраними поля, платити кооперативу плату, щоб він міг покривати свої витрати влітку.

Ферма Янггрена повинна виплатити кооперативу American Crystal Sugar $858 за кожен неприбраний гектар, загалом на суму $171 500.

25 листопада уряд США уже дозволив імпортувати додатково 100 тис. т мексиканського рафінованого цукру через проблеми збору врожаю. США є третім за величиною світовим імпортером цукру після Індонезії та Китаю, купуючи 2,8 млн т у 2018-19 роках, повідомляє Міністерство сільського господарства США.

Цього місяця виробники Western Sugar Co-operative та United Sugars Corp. опублікували повідомлення про те, що вони не змогли виконати свої контрактні зобов’язання через фактори, що не підлягають контролю. Інші виробники також стикаються зі складною зимою.

 

«Cargill Inc., один з найбільших постачальників рафінованого цукру у США, має достатню кількість цукрової тростини для свого переробного заводу в Луїзіані, але може імпортувати більше цукру, якщо клієнтам це потрібно через поганий урожай буряку», — сказав Чад Кліфф, керівник глобального напрямку цукрових продуктів компанії.

 

 

Виконано за допомогою Disqus