Експерт розповів, як ціни на зернові відреагували на зниження напруженості між Іраном і США

9 січня 2020 294 0

Деяка розрядка на Близькому Сході повернула покупців і на Чиказьку товарну біржу. Про це повідомив аналітик компанії «Агрітел Інтернешнл» Олексій Єрьомін, інформує Latifundist.com.

«Ціни на зернові в цей же час залишалися стабільними або навіть позитивно налаштованими. Ринок Чорноморського регіону очікувано демонстрував зростання, пов'язаний в першу чергу з проведенням єгипетського тендера з купівлі пшениці. У той же час деяка розрядка на Близькому Сході повернула покупців і на Чиказьку товарну біржу, де трейдери в свою чергу коригують позиції напередодні виходу січневого звіту USDA», — зазначив експерт.

Основні очікування від січневого звіту, за його словами, пов'язані з можливим переглядом виробництва кукурудзи в США в бік зниження.

Читати за темою: Тегеран 2020 — чим загрожує Україні протистояння США та Ірану

Також в Agritel констатують, що зниження напруженості у відносинах між США і Іраном призвело до падіння цін на сиру нафту до рівня близько $60 за барель на ринку Нью-Йорка.

При цьому курс євро ослаб до позначки в 1.1120 проти долара.

У свою чергу, S & P Global Platts демонструють графіки зміни цін на кукурудзу, пшеницю і соняшникову олію цін за наступні день.

Виконано за допомогою Disqus