В уряді розповіли, як будуть контролювати розподіл землі після відкриття ринку

15 січня 2020 291 0

Уряд буде підтримувати звернення до судів щодо питань про розподіл землі, але більше фігурувати у процесі вирішення буде громада. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов під час  публічного обговорення земельної реформи на тему «Як змінився законопроект про обіг земель після правок?».

«Це умови демократії — буде і так, що будуть нечесні керівники громад і чесні. Люди вибирають — і зміна ситуації — перевибори. Загальна ідея децентралізації полягає в тому, що гроші мають бути залучені в розвиток громад. Ми будемо підтримувати звернення до судів, але вирішуватись ситуація буде на місцях», — повідомив Тимофій Милованов.

Голова аграрного комітету Микола Сольский додав, що до цього законопроекту, влада була сконцентрована у руках Держгеокадастру. Відтепер, за його словами, пріоритетним стане сільський житель. 

«Незакрите питання — працівники соцфери, працівники шкіл, дитсадків. Це буде внесено в закон. Також учасники АТО. З ними підписаний меморандум в кінці 2019 р.», — сказав Микола Сольський.

Читайте також: Сольський повідомив ціну земельних ділянок після впровадження ринку землі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 16°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

47%