Індекс цін на молочну продукцію збільшився на 3% — ФАО

14 січня 2020 34 0
Індекс цін на молочну продукцію збільшився на 3% — ФАО
Kurkul.comІндекс цін на молочну продукцію збільшився на 3% — ФАО

Індекс цін на молочну продукцію у 2019 р. збільшився на 3%. Про це повідомляється в звіті The Food and Agriculture Organization (ФАО).

За підсумками 2019 р. в цілому середнє значення Індексу цін на молочну продукцію ФАО досягло майже 199 пунктів,  що на 5,8 пункту (3,0%) вище, ніж за підсумками 2018 р.

Найбільше, згідно із даними, спостерігається зростання за рік цін на сухе знежирене молоко, сир і незбиране сухе молоко. Ціни на вершкове масло знизилися.

Середнє значення Індексу цін на молочну продукцію ФАО в грудні склало 198,9 пункту, що на 6,3 пункту (3,3%) нижче рівня листопада. Наразі спостерігається зростання попиту на сири, причиною такого стрімкого зростання стала активізація глобального імпортного попиту на тлі скорочення експортного пропозиції в Європейському союзі та Океанії.

Після різкого зростання в листопаді котирування знежиреного сухого молока продовжили своє зростання і в грудні внаслідок обмеженої пропозиції на спотовому ринку, головному чином в Європейському союзі. При цьому загальний попит на вершкове масло і незбиране сухе молоко залишився слабким, що призвело до зниження цін на цю продукцію.

Читайте також: На Житомирщині будують корівник за європейськими технологіями на 800 голів ВРХ

Виконано за допомогою Disqus