На Вінниччині зареєстрували випадок пташиного грипу

20 січня 2020 1377 0
На Вінниччині зареєстрували випадок пташиного грипу
Kurkul.comНа Вінниччині зареєстрували випадок пташиного грипу

В с.Бугаків Немирівського району Вінницької області вводять карантин на 72 год. Рішення було прийнято через зареєстровану загибель птиці в ПП «Хутір». Про це повідомили на сайті з consumer.gov.ua.

Згідно із даними Державного науково-дослідного інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, причиною смерті тварини став грип птиці.

«З метою координації дій з локалізації і ліквідації спалаху грипу птиці та проведення епізоотичного розслідування до місця події відряджено групу експертів Держпродспоживслужби та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи», — зазначено в повідомленні.

За попередньою інформацією в ПП «Хутір» станом на 01.01.2020 р. утримувалося близько 98 тис. голів птиці яєчного напрямку.

Також повідомляється, що  сьогодні буде проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації, де затвердять план ліквідації захворювання. 

 Наразі, зразки біоматеріалу будуть направлені для проведення відповідних досліджень та зберігання в міжнародну референс-лабораторію.

Читайте також: Україна в зоні ризику поширення пташиного грипу — Держпродспоживслужба

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 16°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

47%