ЄС призупинив імпорт м’яса птиці з України

23 січня 2020 248 0
ЄС призупинив імпорт м’яса птиці з України
Kurkul.comЄС призупинив імпорт м’яса птиці з України

ЄС призупинив імпорт м’яса птиці, не дивлячись на попередні домовленості. Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби.

«За оперативним повідомленням, яке надійшло вчора ввечері від Європейської Комісії, тимчасово призупинено ввезення з України на територію ЄС м’яса птиці, м’ясної продукції з птиці та термічно необроблених продуктів з птиці»‎, — зазначається в повідомленні.

Служба акцентує увагу на тому, що на яйця та яєчну продукцію обмеження не наклали.

Зазначено, що Україна повідомила міжнародних партнерів про випадки грипу птиці і почала проводити відповідні заходи для  контролю та ліквідації грипу птиці визнані еквівалентними тим, які здійснюються країнами-членами ЄС.

«Враховуючи звіти численних місій з оцінки еквівалентності, результати перемовин та попередніх домовленостей, зазначене рішення ЄС є приголомшливо неочікуваним для української сторони»‎, — говорять у службі.

Наразі започатковано перемовини з ЄС щодо узгодження позицій із взаємного визнання принципів зонування згідно з міжнародним стандартом МЕБ.

Нагадаємо, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка повідомив 22 січня, що ЄС має зберегти дозвіл на ввезення м‘яса птиці з України. 

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 16°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

47%