Аграрний комітет Ради раптово розпочав роботу над поправками до земельного законопроекту

30 січня 2020 563 0

Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України сьогодні, 30 січня 2019 р. почав розгляд поправок до законопроекту про обіг земель сільгосппризначення (№2178-10), повідомляє AgroPolit.сom

Присутні депутати озвучують свої поправки і члени комітету визначаються підтримати чи відхилити їх. Свої позиції уже озвучила «Європейська солідарність», наразі їх озвучує «Батьківщина».

У коментарі Agropolit.com голова аграрного комітету Микола Сольський заявив, що комітет дає можливість  всім депутатам висловити свої правки і за згоди комітету підтримати, рекомендувати до другого читання у сесійній залі.  Також він висловив сподівання, що  у лютому депутати приступлять до голосування по законопроекту 2178-10 у другому читанні. 

Натомість народний депутат Сергій Лабазюк у своїй сторінці в Facebook повідомив, що у порядку денного цього питання не було. Депутат зазначив, що вже є рішення комітету про винесення законопроекту у сесійну залу для другого читання.

«Сьогодні аграрний комітет неочікувано почав розглядати поправки до багатостраждального законопроекту про ринок землі (№2178-10).

Тому не зовсім зрозуміло, у відповідності з якою нормою законодавства все це відбувається», — запитує Лабазюк. 

Нардеп також зазначає, що  журналістів на засідання не пустили, прямої трансляції засідання на каналі «Рада» також немає.

Виконано за допомогою Disqus