У Дніпрі пройшов щорічний зимовий семінар Суффле Агро Україна

3 лютого 2020 308 0
У Дніпрі пройшов щорічний зимовий семінар Суффле Агро Україна
Kurkul.com

У м.Дніпро 30 січня відбувся щорічний зимовий семінар «Суффле Агро Україна», який зібрав аграріїв із Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської, Запорізької та Полтавської областей. Про це повідомляє Kurkul.com.

«Вже не перший рік «Суффле Агро Україна» вітає фермерів Східного регіону України у м.Дніпро. Дуже приємно бачити тих, для кого ми є надійним партнером протягом років. Також приємно, що кожного року ми бачимо нові обличчя серед своїх клієнтів. Це свідчить про те, що все, що ми робимо, є цікавим для побудови партнерської співпраці. Ми цінуємо кожного з Вас. Ми дуже задоволені, що «Суффле Агро Україна» відповідає Вашим потребам», — зазначив керівник Східного регіону «Суффле Агро Україна» Сергій Гарячий.

Також він додав, що в компанії працюють над тим, щоб бути надійним партнером.

«Кожного дня ми працюємо над тим, щоб бути найкращим надійним партнером для Вас – Наших клієнтів. Тому цього року до нашої команди долучилося 2 високопрофесійні агронома-консультанта. Ірина і Роман допоможуть Вам у об’єктивному вирішенні Ваших агрономічних питань. Ми маємо досягнення, але не плануємо на них зупинятися. Ми будемо працювати з Вами, ми будемо працювати для Вас!», — додав Сергій Гарячий. 

В агрономічній частині семінару учасники ознайомилися із тонкощами застосування азотного живлення та оцінили досвід використання сидеральної сівозміни на прикладі реального господарства.

У частині, присвяченій заготівлі врожаю експерт Agritel International провів аналіз ринку зернових та олійних культур. У цьому ж блоці учасники заходу обговорили можливості таких фінансових інструментів, як аграрні розписки та форвардні контракти.

Цікавинкою зимового семінару став анонс нового мультифункціонального мобільного додатку Farmi, що найближчим часом з’явиться на вітчизняному ринку. Кожен гість семінару мав нагоду завантажити додаток на свій смартфон та оцінити демонстраційну версію.

Завершальний блок семінару був присвячений ринку землі та юридичним тонкощам, котрі варто знати кожному аграрію, щоб бути професійно підготовленим до його відкриття.

Виконано за допомогою Disqus