Лімагрейн Україна виводить на ринок нові гібриди соняшнику OR-X

3 лютого 2020 569 0
Лімагрейн Україна виводить на ринок нові гібриди соняшнику OR-X
Лімагрейн Україна виводить на ринок нові гібриди соняшнику OR-X

Сьогодні фермери досягли піку продуктивності соняшнику та макисмально збільшили площі під культуру . Однак така тенденція, за словами продукт-менеджера компанії «Лімагрейн Україна» Володимира Кузьмича, несе певні ризики у вигляді хвороб, паразитів та ін. На 70% площ соняшнику вже є вовчок. Ці дані експерт озвучив на заході «Діалог культур» під час «АгроПлатформи», організованої компанією «Лімагрейн Україна», пише Latifundist.com.

«Про вовчка та її більш продуктивних раси ми почали говорити ще 7 років тому. Уже тоді, виходячи з результатів лабораторних досліджень, ми розуміли, що цей паразит прогресує », —  додав фахівець.

В Україні до 38% площ можуть вражатися  5, 6, 7, 8 расами вовчка. Саме тому компанія «Лімагрейн Україна» виводить на ринок з наступною генерацією гібридів під «класичну технологію» —  OR-X. З новинками аграріїв познайомив фахівець з розвитку соняшнику в Східній Європі Геннадій Потоцький.

«Ці продукти мають дуже високу стійкість до вже присутніх в Україні рас вовчка. До того ж вони будуть ефективним рішенням для господарств, які працюють на Півдні і Південному Сході України —  в посушливих зонах з поширенням агресивнішою раси вовчка після раси G. Два таких гібрида вже зареєстровані в Україні — це ЛГ50505 і ЛГ50585. Крім того, компанія може запропонувати аграріям гібриди технології SUNEO® », —  зазначає експерт.

За словами експертів, спостерігається наступна тенденція: кожні 5 з 10 років в Україні посушливі. До того ж при виборі гібридів вони рекомендують дивитися не тільки на врожайність, але і не забувати про стійкість до різних хвороб і паразитів.

«Тунка, ЛГ5580, ЛГ5582, ЛГ5485, ЛГ5555 КЛП, ЛГ5542, ЛГ59580 —  ці продукти допоможуть пережити посушливі роки і проблеми з вовчка. Якщо зараз ви втратите 50-100 кг на гектарі, це багато. Але якщо виникнуть вищезазначені проблеми, можна втратити 2-3 т з гектара », —  додає Володимир Кузьмич.

Виконано за допомогою Disqus