В Україні запустили виробництво рослинного молока Vega Milk

6 лютого 2020 50 0
В Україні запустили виробництво рослинного молока Vega Milk
Вітмарк-Україна

Компанія «Вітмарк-Україна» розпочала виробництво та дистрибуцію рослинного молока під торговою маркою Vega Milk. Про це Kurkul.com повідомили в прес-службі компанії.

В компанії зазначили, що завод, розташований в Одеській області, оснащений передовим обладнанням зі Швеції і покликаний забезпечити зростаючий попит на новий продукт в Україні та за її межами.

«Наш бізнес спеціалізується на соках, напоях і дитячому харчуванні. Відкривши напрямок альтернативного молока, ми запустили надперспективний стартап — інноваційний FoodTech, який поєднує в собі технології та науку», — зауважив президент «Вітмарк-Україна» Віталій Віницький.

Та зазначив, що компанія побудувала новий завод з повним циклом виробництва рослинного молока, починаючи із заготівлі свіжої сировини: овес, гречка, пшениця.

«У нас власні цехи зберігання, найсучасніше процесингове обладнання та лінії розливу в асептичну упаковку. У всій Східній і Центральній Європі у нашого заводу знайдеться лише один схожий за масштабом аналог. Інвестиції склали близько €5 млн. Ми створили продукт на рівні найвищих міжнародних стандартів: корисний, поживний і 100% натуральний», — підсумував Віталій Віницький.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 5°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

58%