Оріхівсільмаш представив новий протруювач насіння

19 лютого 2020 390 0
Оріхівсільмаш представив новий протруювач насіння
Kurkul.com

Українська компанія «Оріхівсільмаш» на виставці «АгроВесна 2020» вперше представила агрегат для протруювання насіння ПР-200. Повідомляє Traktorist.ua

На стенді виробника була презентована перша модель, яка зійшла з конвейера та наразі проходить ліцензування. Очікується, що до осені ПР-200 буде зареєстрований.

Агрегат ПР-200 протруює будь-яку культуру, наприклад, пшеницю з продуктивністю 20 т/год. Нанесення яду на зерна — з відхиленням +/- 2%. Такі протруювачі можуть використовуватись на малих і великих агропідприємствах. 

Читати за темою: Агропромислова виставка «АгроВесна 2020»: путівник фермера

Вигрузка на висоту до 4 м. Ємність для води — 200 л. Агрегат оснащений аспіратором, який відділяє пил та значно економить використання ядів. 

ПР-200 має 2 швидкості: транспортну та робочу, завдяки цьому зменшується час руху. Агрегат має декілька двигунів. Потужність — 6 кВт на 20 т/год. 

«В залежності від культури продуктивність буде відрізнятися, від крупного до дрібного насіння. В портфоліо компанії це перший агрегат, який протруює насіння», — зазначив маркетолог «Оріхівсільмаш» Денис Чермошенцев.

Виконано за допомогою Disqus