Агропромислова виставка «АгроВесна 2020»: путівник фермера

Агропромислова виставка «АгроВесна 2020»: путівник фермера

18 лютого 2020 799 0

Лютий — це майже весна. І будь-який аграрій уже в очікуванні нового аграрного сезону. Які новинки на ринку техніки з’явились? Чим можуть похвалитись селекціонери-тваринники? Відповідь на ці, та ще 1001 питання надасть «АгроВесна 2020». Ця масштабна подія включає агропромислові виставки «Зернові технології», «Фрукти. Овочі. Логістика 2020» та Agro Animal Show 2020, які пройдуть 18-20 лютого 2020 року. Локацією традиційно послужить Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15. Що ж підготували організатори найважливішої події лютого? На площі 28 тис. м² свої новинки демонструватимуть 523 компанії, в тому числі очікується 108 іноземних. На Агро Весні буде представлено більше 1 000 брендів та 21 національна експозиція - з Австрії, Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини, Франції та Чехії.

Серед такого різноманіття стендів, виставок, семінарів, презентацій легко заблукати чи розгубитися. Тож аби фермер, який приїхав на «Агро Весну 2020», оцінив продукцію усіх компаній, які можуть бути цікаві його бізнесу, ми створили путівник. Такий помічник допоможе обійти всі потрібні локації за 3 виставкові дні.

Племінна справа

Як підвищити надої та показник скоростиглості, точно знають кращі світові селекціонери, заводчики та генетики, які презентують свої послуги, розкажуть про здобутки провідних компаній, а також тенденції 2020 року на таких локаціях:

AXIOM — французький лідер з генетики свиней. Мета компанії — запропонувати рішення для міжнародного свинарського виробництва, яке забезпечує максимальне розкриття генотипу порід Велика біла, Ландрас, П’єтрен, Дюрок.

Breeders of Denmark —  данська компанія, яка здійснює поставки данських племінних свиней Danish Genetics (чисті лінії Ландрас, Йоркшир (Велика Біла), Дюрок, та гібрид F1 - LY/YL по всьому світу.

CRV BV. Основний напрям діяльності CRV  — підвищення ефективності розведення ВРХ. У будь-якій країні світу фірма пропонує послуги з розведення, збору та аналізу даних, ведення книг обліку стада, управлінські програми.

Grimaud Freres Selection S.A.S. Сфера діяльності компанії   — генетична селекція, репродукція та продаж здорових тварин із найвищим генетичним потенціалом для забезпечення потреб виробників. 

Pig Improvement Company  є світовим лідером з вирощування і реалізації племінного поголів`я свиней сучасної високопродуктивної генетики.

RINDERZUCHT AUSTRIA — бренд , що займається розведенням та реалізацією племінної худоби з Австрії.

ДанБред (Данія) — провідний міжнародний постачальник генетичних продуктів і сервісних рішень для комерційних виробників свинини. Генетика ДанБред ґрунтується на більш ніж 100-річному данському досвіді селекційної роботи.

ТзОВ «ЕКО МІТ».  Це новітнє українське високотоварне розведення свиней на основі найкращої генетики та виробничих стандартів. Працює з генетикою компанії Сhoіce Genetics.

Посівний матеріал

Кращі сорти, сучасні високопродуктивні гібриди зернових, олійних, бобових та технічних культур чекатимуть знайомства з фермерами на таких стендах:

Агроліга Центр селекції рослин створює сорти твердої пшениці (дурум) преміальної якості для функціонального харчування з використанням традиційних і сучасних методів селекції

ТОВ «Агрохімічна компанія VITAGRO» працює по всій Україні та має 13 філій у різних областях. Компанія здійснює дистрибуцію:

  • засобів захисту рослин «Байтон»;
  • насіння власного виробництва ТМ SEMELITA;
  • мікродобрив ТМ Energreen;
  • інокулянтів: Premium Inoculant, MycoFix.

Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) – провідна селекційна компанія України. Ключовими напрямами діяльності компанії ВНІС є селекція та виробництво насіння високопродуктивних гібридів соняшнику, кукурудзи та ріпаку, сортів пшениці, спельти, тритикале, жита, ячменю ярого та бобових культур.

Компанія Маїс – розробник базових селекційних форм та комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектра генетичних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України та країн ЄС.

ТОВ «Ліст» — науково-виробниче підприємство, основна діяльність – селекція та насінництво польових культур. В реєстрі 8 гібридів соняшнику, 5 сортів озимої пшениці та ще 5 сортів інших культур.

LABOULET — французька сімейна селекційно-насінницька фірма зі 130-річною історією. LABOULET займається селекційно-генетичними програмами за 7 напрямками: соняшник, кукурудза, льон олійний, горох/вика, кормові пасовищні та газонні трави, рицина, лунарія. 

Носівська селекційно-дослідна станція – одна з найстаріших наукових установ України, заснована в червні 1911 року. Основні напрями наукових досліджень: селекція озимого жита, ярого ячменю, вівса, конюшини, люцерни, цибулі та огірків.

ТОВ «Рост Агро» виробляє базове та сертифіковане насіння кукурудзи, озимої пшениці, ячменю, сої; реалізує насіння кондитерського та олійного соняшнику зарубіжної селекції.

Штрубе Україна ГмбХ — це міжнародна інноваційна компанія, яка виробляє та постачає високоякісне насіння цукрового буряку, зернових та соняшника, а також надає консультації щодо вирощування цих культур.

Обладнання

Сучасні технологічні рішення спрощують процес виробництва та підвищують рентабельність рослинництва або тваринництва. Кращі світові та вітчизняні виробники і дистриб'ютори обладнання для ферм, елеваторів, зерносховищ чекатимуть на аграріїв 3 дні. Виробники зможуть с перших уст дізнатися про переваги технологічних ліній, а як пощастить, то й отримати вигідну знижку при покупці обладнання. Тож завітайте на стенди компаній:

Ag Growth International (AGI) — провідний виробник обладнання для зберігання, сушіння та обробки зерна. Ми виробляємо силоси, стрічкові і стрічкові конвеєри, ковшові елеватори, переносні стрічкові конвеєри і шнеки.

BAYLE — компанія, що займається вдосконаленням забою та переробки птиці різних видів. Працюючи у більш ніж 100 країнах світу, компанія BAYLE може запропонувати своїм клієнтам весь комплекс обладнання для забою бройлерів та несучки

ТОВ  «Варіант Агро Строй» — українська металообробна компанія. Основним видом діяльності є виробництво обладнання  для елеваторів, свиноферм і молочних ферм , іригаційні системи.

Компанія «METHALAC» займається розробкою та встановленням біогазових установок від А до Я. Ці установки дозволяють одночасно отримувати кілька видів енергоресурсів та легко вирішувати проблему утилізації відходів із вигодою для себе та користю для навколишнього середовища

ТОВ «Фармер Атлантик» – компанія, що динамічно розвивається, з багатою історією і досвідом у виробництві покриття для кліткового обладнання для птиці, а також дистрибуції систем і елементів обладнання для тваринництва і птахівництва

ДеЛаваль — світовий лідер з виробництва доїльного обладнання і рішень для виробників молока.

PETKUS. Компанія, заснована у 1852 р., є одним з провідних постачальників повного спектру машин та обладнання для підготовки насіння, переробки і транспортування зерна.

Харківський завод зерноочисного обладнання є одним з лідерів розробки та виробництва високотехнологічного обладнання для післязбиральної обробки врожаю. Завод виробляє аеродинамічні сепаратори ІСМ для очищення, сортування та калібрування зерна продуктивністю від 3 до 200 тонн за годину.

Техніка

Посіяти швидко та якісно, зібрати врожай з мінімальними втратами та зробити із поля перину можуть трактори, грунтообробні агрегати, різні види сільськогосподарської техніки. Радимо завітати до стендів компаній:

«Агро Експерт» — ексклюзивний дистриб’ютор техніки Kello Bilt та біостимулятору Вітазим.

Alpler Ziraat Aletleri — найбільша компанія Туреччини та один із світових лідерів у виробництві обладнання для сільскогосподарського сектору. Протягом останніх 25 років компанія виготовила понад 550 000 тракторних плугів.

Agronomic розробляє, виготовляє та продає культиватори для механічної прополки, збирання цибулі та картоплесаджалки.

ТОВ  «Агро-Технології груп» —  офіційний дилер американських компаній KINZE, J&M та канадської SALFORD. Компанія спеціалізується на продажу посівної та ґрунтообробної сільськогосподарської техніки

ТОВ «Завод Кобзаренка» —  виробник №1 тракторних причепів в Україні. Пропонує широкий асортимент вітчизняної продукції: від тракторних причепів до зерно-пакувальної техніки для зберігання зерна в рукавах.

Торговий Дім Egritech був заснований британською інжинірингової компанією Gartech Group і вітчизняним машинобудівним підприємством IC Пожмашина. Компанія презентуватиме напівпричіп зерновоз сталевий 50м3, який набагато легший будь-яких аналогів на ринку, що суттєво оптимізує питання перевантажень / додаткових вантажів.

Alliance Tire Group —це одна з найбільших шинних компаній, що спеціалізуються на виробництві сільськогосподарських шин. У перший день виставки ( 18.02 в 13.00) будуть презентувати новітні шини для тракторів. Локація павільон 3C, стенд 45F.

Cервіси

Полегшити роботу аграрія можуть сучасні сервіси та мобільні додатки. Про їх можливості фермерам розкажуть на стендах компаній:

«Метео Фарм» — незалежний метеосервіс, який надає повну інформацію про агропогодні умовах. Аграріям презентують можливості додатку для виробників. Наприклад, підбір найкращого часу для проведення позакореневого підживлення чи попередження про ймовірність заморозків.

Zernovoz.ua — платформа для швидкого пошуку перевізників і управління автотранспортом у сфері агробізнесу. Сервіс створений з метою спростити підбір транспорту вантажовласникам та відкрити перевізникам доступ до нових замовлень. На стенді компанії всіх бажаючих будуть залучати до акції СТОП-Перегруз!

Zernotorg.ua — електронний майданчик для торгівлі зерном. За допомогою інтернет-сервісу продавці і покупці отримують доступ до аналітики цін, пошуку доступних обсягів і найкращою ціною для продажу продукції.

Радимо відвідати майстер-класи та семінари:

Майстер-клас «Оптимізація молочного бізнесу». На досвіді ферми ТОВ «Молоко Вітчизни» (м. Конотоп) ви дізнаєтеся про фактори підвищення ефективності виробництва, а також про нюанси годівлі, ветеринарного забезпечення та утримання тварин на молочній фермі.

Агрохімічний форум 2020 «День добрив». Все про захист рослин і навіть більше!

Насіннєвий форум 2020. Ця подія щороку збирає фахівців зі сфери насінництва, виробників і постачальників, селекціонерів для обговорення з представниками органів державної влади та насіннєвого бізнесу прийнятих нововведень, проблемних питань сектору, а також практичних аспектів роботи на українському насіннєвому ринку.

AGRO ANIMAL IT Forum 2020 збирає топових спікерів зі сфери тваринництва і високих технологій. Головною метою заходу є знайомство учасників агробізнесу з цифровими інноваціями галузі та новітніми технологіями у тваринництві.

Зерновий індустріальний форму 2020. Борошно. Переробка, де експерти будуть обговорювати стан та перспективи борошномельної галузі в Україні, світові тренди ринку борошна; технологічні інновації для модернізації борошномельних комплексів.

Семінар: «Данські технології ефективного тваринництва для рентабельності вашого виробництва» познайомить з комплексними інноваційними рішеннями для свинарства: високоякісними генетичними продуктами, концентратами та кормовими добавками.

VІ Британсько-український агробізнес форум: «Ефективна молочна ферма». У форумі візьмуть участь британські, українські та міжнародні аграрні компанії. Основні сесії: покращення показників молочного стада та підвищення рентабельності тваринництва.

.Семінар: «Урожай формується вчора». Спікери познайомлять аграріїв з дистанційною діагностикою стану полів, біорішеннями для відновлення взаємодії рослини і ґрунту.

Науково-практичний семінар «Сучасне кролівництво. Інновації. Технології. Практичний досвід». Тим, хто вже має кролеферму або ж тільки «кинув оком» на цей напрямок сільгоспвиробництва, радимо відвідати семінар.

Режим роботи виставок: 18–20 лютого з 9:00 до 17:00.

Долучайтеся також до події «Агро Весна 2020» на сторінці у Facebook, де зможете відслідковувати всі оперативні новини.

© Марина Солонар, 2020 р., Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

+ 11° ... + 2°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

87%

Матеріали за темою