Цього року українським аграріям стануть доступні нові функції xarvio™ FIELD MANAGER

20 лютого 2020 56 0
Цього року українським аграріям стануть доступні нові функції xarvio™ FIELD MANAGER
Kurkul.com

Цифрове рішення для сільського господарства BASF — xarvio™ FIELD MANAGER цього року представить українським аграріям нові функції. Про це Kurkul.com повідомили в прес-службі BASF.

Серед новинок:

  • управління внесенням добрив (зокрема, терміни та дозування);
  • диференційні карти обробки полів та автоматична відправка карт внесень до терміналу техніки John Deere;
  • можливість взаємодії між аграріями безпосередньо на платформі xarvio™ FIELD MANAGER.

Усі оновлення будуть доступні на мобільних пристроях аграріїв у всьому світі.

Як зазначили в компанії, нові можливості xarvio™ FIELD MANAGER доповнюють надійний сервіс, що вже включає актуальну інформацію для конкретних польових зон. Наприклад, детальні етапи росту сільськогосподарських культур та мобільні сповіщення про ризики й статус потенційних хвороб у регіоні. Цифрові моделі ризику тестуються компанією протягом 25 років. Вони забезпечують оптимальні терміни обробки посівів.

Також в BASF додали, що xarvio™ FIELD MANAGER допомагає аграріям отримувати ще більшу рентабельність інвестицій на своїх полях. Наприклад, 2017/18 рр. європейські агровиробники, захищаючи поля пшениці від хвороб на основі рекомендацій xarvio™, збільшили дохід в середньому на €32 з гектара, порівняно з аграріями, які використовували стандартну фунгіцидну обробку протягом фаз Т1-Т3.

«Це дивовижно, як багато аграріїв вперше застосували цифрове землеробство у 2019-му та переконалися у дієвості цього інструменту, отримавши високі результати в кінці сезону. Збільшення прибутку та економія часу наших клієнтів спонукає нас продовжувати розробляти нові алгоритми для оптимізації виробництва», — пояснив продукт-менеджер xarvio™ FIELD MANAGER Йозеф Аллендорф.

Керівник відділу комерційних операцій цифрового землеробства BASF Ендрі-Георг Гірг додав, що разом зі збільшенням кількості послуг та розширення функціоналу xarvio™ у 2020 р. ми компанія прагне ще більше трансформувати середовище цифрового землеробства.

«Ми продовжимо допомагати аграріям підвищувати прибутковість їхнього бізнесу та створювати умови для сталого ведення сільського господарства», — зазначив Ендрі-Георг Гірг.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio™ FIELD MANAGER як:

  • аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років;
  • автоматичне визначення меж полів;
  • візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, добрив;
  • інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління.
Виконано за допомогою Disqus