LNZ Group розкажуть про захист посівів

25 лютого 2020 47 0
Круглий стіл для аграріїв, організований компанією LNZ Group
lnz.com.uaКруглий стіл для аграріїв, організований компанією LNZ Group

З 17 по 28 лютого компанія LNZ Group проводить для аграріїв у регіонах круглі столи на актуальні теми. Повідомляє SuperAgronom.com

Заходи організовуються з метою ознайомлення клієнтів та партнерів LNZ Group з діяльністю компанії, її принципами, моделлю роботи та індивідуальним підходом до потреб кожного аграрія. Учасники круглих столів зможуть детально познайомитись з новими брендами, представленими компанією у минулому році, а саме: UNIVERSEED, DEFENDA та LEGEND

Під час зустрічей особлива увага приділяється північноамериканській лінійці гібридів UNIVERSEED, адаптованій до українських кліматичних умов.

«На круглих столах ми підіймаємо питання, які є актуальними для кожного регіону. Так як, осінньо-зимовий період 2019-2020 виявився не типовим для України, ми звернули увагу й на ґрунтово-кліматичні умови, які ми маємо в цьому році, то розуміємо, що аграріїв Сумщини та Одещини будуть цікавити різні теми», — зазначив керівник відділу польового маркетингу LNZ Group В'ячеслав Панасюк.

З метою захисту посівів при виході із зими та уникнення втрат врожаю через такі хвороби, як септоріоз, борошниста роса, плямистості та іржа, фахівці компанії LNZ Group діляться рекомендаціями у виборі препаратів для фунгіцидного обробітку посівів.

«На перший фунгіцидний обробіток ми рекомендуємо застосовувати Абсолют (1 л/га) + Парацельс (0,5-0,6 л/га). На другий — Дот + Старк  (по 0,5 л/га). І проти основних хвороб колосу радимо використовувати препарати Талер і Спліт (по 0,5 л/га кожного препарату)», — розповів В'ячеслав Панасюк.

 

Спеціалісти LNZ Group також поділяться з аграріями рекомендаціями у гербіцидному, фунгіцидному та інсектицидному захисті озимої пшениці, особливостями застосування ґрунтових гербіцидів у різних ґрунтово-кліматичних зонах України. Окрім цього, учасники заходів матимуть змогу дізнатися, як правильно будувати ефективні системи захисту з урахуванням погодних умов у 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus