Запуск вільного ринку землі створить 350 тисяч робочих місць

11 березня 2020 942 0
Запуск вільного ринку землі створить 350 тисяч робочих місць

Запуск вільного ринку землі залучить в Україну $3 млрд інвестицій та створить близько 350 тис. робочих місць. Про це під час публічних дебатів «Відкриття ринку землі суперечить інтересам України» (організованих «Українським інститутом майбутнього») заявив керівник економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін. Повідомляє AgroPolit.com.

На його думку, наразі немає протиріч щодо того що ринок землі повинен бути. Питання головне – яка модель ринку.

«Що ми отримаємо, коли знімуть мораторій: ріст економіки, створення робочих місць? Зняття мораторію дозволить створити 350 тис. робочих місць. Українці, які поїхали в Європу, зможуть жити і забезпечувати сім’ї тут. А зростання економіки залежить від моделі запуску ринку — він може сягнути від 5 до 15% в рік», — зазначив Анатолій Амелін.

Також він зазначив, що важливим драйвером розвитку української економіки є інвестиції.

«Вже сьогодні можу сказати, що ті інвестори, які хочуть вкладати в українську землю, готові не менше $3 млрд інвестувати у цей сектор», — підсумував Анатолій Амелін.

Нагадаємо, як заявив на дебатах засновник і генеральний директор агроіндустріального холдингу МХП Юрій Косюк, наразі земельній реформі в Україні заважають старі політики-популісти.

Виконано за допомогою Disqus