Депутати приймуть закон про ринок землі за умови кредиту від МВФ — джерело

18 березня 2020 134 0
Депутати приймуть закон про ринок землі за умови кредиту від МВФ — джерело

Уряд та парламент чекають підтвердження від МВФ чергового траншу у разі проведення земельної реформи, пише AgroPolit.com із посиланням на джерело в Кабміні.

За попередньою інформацією, таке рішення було прийнято в Офісі президента зранку у вівторок 17 березня, хоче ще вночі з 16 на 17 березня такий варіант голосування за закон в цілому розглядався.

«Очікується підписання меморандуму про виділення чергового траншу від МВФ після голосування за земельну реформу. Парламент в принципі готовий до цього голосування», — каже джерело.

Уряд чекає цей транш, оскільки він допоможе посилити валютні позиції країни та іміджу в очах решти міжнародних партнерів та інвесторів України. Наразі видача кредиту затримується через те, що МВФ очікує від уряду проведення кількох реформ: запуск ринку землі, оновлений Трудовий кодекс та законопроект про заборону повернення банків колишнім власникам.

Ефект метелика і світова криза: що буде з агро?

Нагадаємо, що попередньо розгляд депутатами поправок до законопроекту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» перенесли у зв'язку з карантином через коронавірус.

Виконано за допомогою Disqus