На Білоцерківському елеваторі проводитимуть експрес-аналіз якості олійних культур

24 березня 2020 746 0
На Білоцерківському елеваторі проводитимуть експрес-аналіз якості олійних культур
Kurkul.com

На «ОЛАМ Білоцерківському елеваторі» в новому сезоні істотно прискорять приймання олійних культур — для лабораторії підприємства придбали експрес-аналізатор якості олійних. Про це розповів комерційний директор елеватора Кирило Бондаренко, інформує Elevatorist.com.

За допомогою нового приладу в лабораторії будуть визначати такі якісні параметри як: вологість, глюкозинолати, ерукову кислоту та вміст олії в культурах. Аналіз займе не більше 1 хвилини.

«Раніше ми здавали проби в спеціалізовану лабораторію на визначення цих параметрів, результати чекали 3-4 дня. Наразі наші фахівці можуть самостійно це все аналізувати. Єдине, за чим доведеться звертатися в спецлабораторії — за отриманням сертифікату на показники безпеки та ГМО. Ми з 2019 р. використовуємо тестовий набір з приладом для якісного визначення ГМО та % його змісту», — розповів Кирило Бондаренко.

Він зазначив, що в разі позитивного тесту на наявність ГМО, і в такому випадку перевищення показника понад 0,5% елеватор відмовляється від приймання такої партії.

Для того, щоб більш детально дізнатися про нову послугу лабораторії елеватора, телефонуйте:
 (097) 937-50-70, (067) 503-73-93.

Нагадаємо, на модернізацію «Білоцерківського елеватора» в поточному році компанія ОЛАМ направить близько $200 тисяч. Ці кошти будуть використані на ремонти складів і заміну застарілого обладнання.

Виконано за допомогою Disqus