Біопрепарати Агрінос збільшують врожайність кукурудзи на 10%

27 березня 2020 56 0
Біопрепарати Агрінос збільшують врожайність кукурудзи на 10%
Kurkul.com

У сучасній технології виробництва підвищувати якість і кількість вирощеної сільськогосподарської продукції без негативних наслідків можуть допомогти біологічні препарати. Біопрепарати Агрінос А та Агрінос Б компанії «Агрінос» збільшують врожайність кукурудзи та соняшника на 7-10%. Про це розповів менеджера із розвитку компанії «Агрінос» Анатолій Янчук в інтерв’ю «Скепсис до біопрепаратів розбивається об результати» на Kurkul.com.

Зазначається, що біопрепарати компанії підходять для будь-яких культур, але є культури на яких вони продемонстрували найкращий результат.

«Так, дійсно, культури мають різну чутливість. Торік у нас було понад 100 випробувань на широкому спектрі культур. Результат показав, що є більш чутливі, а є такі культури, що реагують на наші препарати не так виражено. Нечутливих взагалі немає. Якщо коротко підсумувати, то з польових культур найвищу чутливість ми побачили в соняшника і кукурудзи. Прибавки до врожайності тут завжди складали понад 7-10%, що при сьогоднішніх технологіях вирощування є значним показником. У деяких випадках було і 15-17%. Це були справжні демонстраційні випробування на великих масивах, а не маленьких діляночках», — зазначив Анатолій Ялинчук.

Читати за темою: Юрій Джура: Корисні бактерії та біостимулятори для рослин — швидка біологічна допомога

Та додав, що з овочевих культур гарний результат показала цибуля.

«Ми побачили, що коріння цибулі стає більшим, формує вторинну кореневу систему, додаткові корені, кореневі волоски, що дає можливість переносити температурні стреси та нестачу вологи», — сказав менеджера із розвитку компанії «Агрінос».

Зазначивши, що таких прикладів дуже багато по кожній культурі.

«З ягідних культур гарний результат показала полуниця. У чому він виражається? У кількості грошей, які фермер отримав за допомогою наших препаратів. Сьогодні можна аграрію малювати «картину маслом», але всі рахують економіку, рентабельність. Тому технологія має бути у звичних межах витрат господарства. На овочевих та плодово-ягідних культурах на кожну витрачену на препарати «Агрінос» гривню аграрій може отримати додаткові 5-10 грн. На польових культурах цей показник дещо менший — 3-5 грн», — підсумував Анатолій Ялинчук.

Виконано за допомогою Disqus