Введення нового договору перевезення вантажів перенесено — УЗ

31 березня 2020 49 0
Введення нового договору перевезення вантажів перенесено — УЗ
Kurkul.com

Керівництво «Укрзалізниці» вирішило відстрочити до 1 червня 2020 р. введення в дію нового договору на перевезення вантажів, щоб підтримати український бізнес в умовах вимушених обмежень роботи, у зв'язку з карантинними заходами в Україні. Про це заявив виконуючий обов'язки голови правління «Укрзалізниці» Желько Марчек, повідомляє прес-служба компанії.

«Ми розуміємо в яких умовах зараз працює бізнес, а також необхідність підтримки українських компаній і виробників, соціальну відповідальність перед державою. Керівництво Укрзалізниці вирішило відстрочити початок дії цього договору до 1 червня 2020 р.», — сказав Желько Марчек.

За його словами, фахівці «Укрзалізниці» зараз працюють з усіма зверненнями та зауваженнями бізнесу і Антимонопольного комітету України щодо положень нового договору для прийняття зважених рішень, які будуть максимально відповідати інтересам учасників перевезення.

«Укрзалізниця неодноразово ініціювала скорочення номенклатури вантажів позакласної групи і зближення тарифних класів, оскільки на сьогодні компанія працює в умовах, коли тариф на перевезення залежить від класу вантажу, а не від витрат на перевезення. Ця різниця може бути на 40% менше, ніж середній тариф», — додав Желько Марчек.

На його думку, приведення тарифних класів до єдиних норм дасть ринку залізничних перевезень рівні і конкурентні умови роботи.

Читайте також: Експерт розповів, як Укрзалізниці зберегти 5 млн грн щомісяця

Виконано за допомогою Disqus