Фермери Дніпропетровщини розпочали посів кукурудзи та соняшнику

16 квітня 2020 663 0
Фермери Дніпропетровщини розпочали посів кукурудзи та соняшнику
Kurkul.com

Ранніми зерновими на полях Дніпропетровщини засіяно 137 тис. га площ, паралельно в області розпочато роботи із сівби пізніх культур: кукурудзи та соняшнику. Повідомляє прес-служба Департаменту АПР Дніпропетровської ОДА.

Згідно даних, весняно-польові роботи розпочато у всіх районах області.

«Весна цього року рання, тому посівну агровиробники розпочали ще у березні. Готувалися завчасно. Закупили паливно-мастильні матеріали, відремонтували техніку, запаслися насінням ярих і добривом», — звітують в обласному Департаменті АПР.

Станом на 15 квітня аграрії регіону посіяли понад 110 тис. га ярого ячменю та 14,5 тис. га гороху, 5 тис. га ярої пшениці та 2 тис. га вівсу. У розрізі ранніх ярих культур наразі засіяно 68,5% від запланованого.

Читати за темою: Брак вологи змушує аграріїв достроково завершувати посівну

Також розпочато посівну пізніх зернових та технічних культур — кукурудзи на зерно та соняшника. У цьому році майже 315 тис. га займе кукурудза, 550 тис. га — соняшник. Завершити посівну планують у травні. Загалом аграрії області планують посіяти близько півмільйона гектарів ярих зернових.

Слідкуйте за посівною і залишайтеся в курсі останніх новин разом з Kurkul.com та «Посівна Онлайн 2019/20». Проект створений в партнерстві з компанією BASF.

Виконано за допомогою Disqus