Австрійський фермер закрив на карантин 15 українських працівників

16 квітня 2020 91 0

Власник фермерського підприємства у федеральній землі Верхня Австрія закрив на карантин робітників з України у їх місцях проживання через побоювання щодо коронавірусу. Відповідну інформацію підтвердила «Укрінформу» консул посольства України в Австрії Мирослава Зінкевич. 

«Так, цю інформацію підтвердив директор робочої палати Верхньої Австрії, доктор Вольфганг Екер. За його словами, 15 сезонних робітників з України були закриті на карантин фермером», — повідомила консул.

Вона також зазначила, що самі українці за допомогою в українське посольство не зверталися.

Це сталося на підприємстві з переробки овочів в окрузі Лінц-Ланд. Власник ферми вирішив тимчасово закрити у приміщеннях 15 сезонних робітників з України, які, на його думку, могли бути інфіковані коронавірусом, а тому могли заразити  інших працівників.

Зазначено, що 12 українців погодилися з таким обмеженням свободи пересування, однак інші троє були проти і тому написали відповідну скаргу на фермера. У результаті до ситуації була підключена земельна служба із захисту прав робітників. 

Наразі справа знаходиться на контролі австрійських компетентних органів. Прокуратурою Лінца проводиться розслідування за підозрою в незаконному позбавленні волі.

Згідно з інформацією австрійських ЗМІ, раніше це фермерське підприємство в Лінц-Ланд вже ставало об'єктом інспекції служби по захисту прав робітників: тоді скарги стосувалися робочого часу - робочим доводилося працювати до 72 годин на тиждень.

Читайте також: Голландські фермери змушені викошувати тюльпанові поля

Виконано за допомогою Disqus