Американські фермери зливають молоко в каналізацію

6 квітня 2020 1395 0
 Американські фермери зливають молоко в каналізацію
pixabay.com

У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень, у США різко припинились оптові закупівлі продуктів харчування, зокрема молочної продукції. Також з’явились серйозні проблеми з логістикою. Повідомляється на сайті reuters.com.

Зазначено, що, незважаючи на високий попит на основні продукти харчування, такі як молочні продукти, у фермерів виникло багато проблем із поставками, які заважають їм виводити свою продукцію на ринок.

«Масове закриття ресторанів та шкіл призвело до припинення оптових закупівель у сфері громадського харчування і збою поставок у сфері роздрібних продажів. Також з’явились проблеми з логістикою, оскільки деякі водії, побоюючись коронавірусу, перестали працювати», — йдеться у повідомленні.

Ця сфера постраждала більше за інші, тому що продукція швидко псуються, молоко не може бути заморожено, як м'ясо або лежати на елеваторі, як зерно. Через це американським фермерам доводиться зливати своє молоко у каналізацію.

«Фермер міг би продати своє молоко, якби він міг доставити його у магазини. Молочні продукти у магазинах так само користуються попитом - споживачі залишилися, тільки вони сидять вдома. Джейсон Лідл зливає у каналізацію майже 18 т молока від своїх 480 корів кожен день», — йдеться у повідомленні.

Молочний кооператив Dairy Farmers of America, що складається з 7 500 ферм, заявив що наразі цим займається більшість фермерів, але не уточнив скільки. Зазначено, що молочні кооперативи частково компенсують вартість утилізованої продукції.

Повідомляється, що наразі американські постачальники намагаються перейти від оптової упаковки для ресторанів до підготовки роздрібних продуктів для магазинів.

Читайте також: На ринку молока почалась кризова ситуація — Слободяник

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%