Реклама

Väderstad збільшив можливості культиваторів для глибокого обробітку ґрунту

17 квітня 2020 60 0
Väderstad розкрив нові можливості культиваторів TopDown та Opus
Väderstad Väderstad розкрив нові можливості культиваторів TopDown та Opus

Шведський виробник Väderstad запропонував рішення, здатне підвищити потенціал культиваторів для здійснення глибокого обробітку ґрунту. Цим рішенням є оснащення техніки долотами Marathon, виготовленими з одного з найтвердіших металів у світі. Повідомляє Traktorist.ua.

Долота Marathon оснащені міцними металевими пластинами з карбіду вольфраму, що зменшують ризик зношення та підвищують стійкість до механічних пошкоджень. Зокрема, збільшення ресурсу доліт забезпечується у 8-10 разів порівняно зі стандартним долотом. Крім того, міцність цих робочих органів забезпечується завдяки унікальній технології кріплення в два кути. 

Долотами Marathon оснащують переважно культиватори, що виконують глибокий обробіток ґрунту, але їх також можна застосовувати й для створення насіннєвого ложа. Долотами можна оснащувати культиватори Cultus, Opus і TopDown.

Збереження гостроти робочої поверхні та відповідну глибину забезпечує правильний кут атаки робочого органа.  Це забезпечує оптимальну якість обробітку ґрунту по всій його поверхні. Забезпечення правильного кута атаки та підтримання стабільної робочої довжини доліт допомагають пластини з карбіду вольфраму. 

Виробник зазначає, що віддавши перевагу зносостійким долотам Marathon, аграрій, крім оптимального обробітку ґрунту отримає економію робочого часу та коштів.

Виконано за допомогою Disqus