Синоптики прогнозують рясні дощі та грози в Україні

23 квітня 2020 20003 0
Синоптики прогнозують рясні дощі та грози в Україні
Kurkul.com

За прогнозами, найближчими днями в Україні очікуються рясні дощі з грозами. Під вплив атмосферного фронту потраплять західні та північні області. Про це повідомляє сервіс агропогоди «Метео Фарм».

Зазначено, що 25 числа в Україні очікуються значні опади на заході та на півночі України. Дощитиме також у центральних областях, можливі незначні опади у районах Харківської області. На Півдні опадів не прогнозуються.

«Вже 26 квітня дощі та грози вкриють майже всю територію Україну. Значна кількість опадів передбачається у північних, центральних та південних областях. Особливою інтенсивністю опади відзначаться у Сумській області, місцями їх кількість досягне 17 мм. На Сході пройдуть короткочасні дощі, а на Заході буде сухо та ясно», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що у нічний час температура повітря у центральних, північних та східних областях коливатиметься у межах +4…+9°С. На Півдні +4…+11 °С, на Заході прохолодніше +1…+6 °С. Денна температура повітря у західних, північних та центральних областях коливатиметься від +10 до +17 °С. На Сході та Півдні денна температура досягне +13…+20 °С.

Читайте також: В Україні зберігається низький рівень зволоження

 

Виконано за допомогою Disqus