Реклама

На Херсонщині фермери протестували проти закриття ринків

27 квітня 2020 114 0
На Херсонщині фермери протестували проти закриття ринків
фото Олени Ваніної

Понад 300 фермерів Херсонщини вийшли на акцію протесту. Мітингарі виступали проти закриття ринків, адже від цього втрачають свій заробіток. Повідомляє 5.ua.

Аграрії зібралися на Антонівському мосту, що на в’їзді в Херсон. Вони безперервно ходили пішохідним переходу, тим самим перешкоджаючи руху транспорту. Один із фермерів привіз у фургоні і викинув на проїжджу частину огірки, показавши, що через закриття ринків його продукція пропадає.

«Поки ми купуємо у супермаркетах дорогі імпортні овочі, на Херсонщині фермери не можуть продати свої. Редиску здають гуртом по 2 гривні, огірки — по 8, капусту — по 5. А покупців мало, бо закриті ринки. Вони просять відкрити ринки. І запитують – звідки у нас імпортні овочі, коли кордони закриті? На фото — сьогоднішня акція протесту. Перекрита дорога», — повідомила журналістка Олена Ваніна, яка висвітлювала акцію протесу.

Аграрії переконують, вирощували овочі, які нині не можуть продати на ринках. Бо ті закриті через запроваджені у країні обмежувальні заходи. На акцію люди привезли із собою городину. На знак протесту висипали її неподалік місця, де учасники спілкувалися із заступником чільника області.

Губернатор Юрій Гусєв уже відреагував на те, що відбувається. Він пообіцяв, що після повернення з Києва, де знаходиться у важливій справі, розбереться з ситуацією. Фермери хочуть, щоб він організував закупівлю у них і вивезення продукції за нормальними цінами.

Виконано за допомогою Disqus