Реклама

Через загрозу посухи змінено режим роботи водосховищ

7 травня 2020 1008 0

Через загрозу посухи Державне агентство водних ресурсів України змінило режими роботи водосховищ в умовах обмеження обсягів води, що проходять через Кременчуцьку ГЕС, повідомляє прес служба агентства.

«Зважаючи на загрозу гідрологічної посухи, Держводагентство було змушене застосувати статтю 45 Водного кодексу України щодо пріоритетності використання води для питних і побутових потреб населення в період маловоддя та встановлення режимів роботи водосховищ з урахуванням обмежень об’ємів води, що пропускаються через турбіни Кременчуцької ГЕС», — йдеться в повідомленні.

Крім того, у разі подальшого ускладнення гідрологічної ситуації та з урахуванням прогнозу водності, для інших об’єктів гідроенергетичного комплексу країни також можливі подальші обмеження умов водокористування.

Міжвідомчою комісією узгоджені режими роботи дніпровських водосховищ, які дозволять здійснювати наповнення основних водосховищах Дніпровського каскаду, для гарантованого забезпечення водокористувачів, особливо аграріїв та підприємств, що здійснюють подачу води для питних потреб населення, протягом періоду літньо-осінньої межені.

Виконано за допомогою Disqus