Україна введе фітосанітарні стандарти ЄС із 1 січня

2 грудня 2015 101 0
Україна введе фітосанітарні стандарти ЄС із 1 січня
News.pnУкраїна введе фітосанітарні стандарти ЄС із 1 січня

Україна не відтерміновуватиме запровадження технічних і фітосанітарних стандартів, визначених Угодою про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, йдеться на сайті Уряду.

«Україна не буде відтерміновувати запровадження технічних і фітосанітарних стандартів, які визначені Угодою про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом», — сказав прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк повідомив, що 1 грудня завершився 13-й раунд технічних консультацій і консультації на рівні міністерств щодо запровадження Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

«Це тристоронні консультації, де Україна і Європейський Союз виступають разом, а Росія виступає як країна, яка не хоче, щоб Угода про зону вільної торгівлі набула чинності», — розповів посадовець.

Він підкреслив, що під час учорашніх переговорів РФ висунула умови щодо відтермінування на 10 років запровадження Україною технічних і фітосанітарних стандартів, які відповідають вимогам Угоди про ЗВТ з Євросоюзом.

«Хочу чітко заявити: Україна не буде відтерміновувати запровадження технічних стандартів і фітосанітарних стандартів, які визначені Угодою про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом. Технічні і фітосанітарні стандарти запроваджуватимуться у терміни, визначені угодою, а саме з 1 січня наступного року», — підкреслив Арсеній Яценюк.

Виконано за допомогою Disqus