Реклама
Габріелла Усіелло: шини BKT допомагають зменшити витрати палива

Габріелла Усіелло: шини BKT допомагають зменшити витрати палива

30 листопада 2015 231 0

Індійська група компаній BKT (Balkrishna Industries Ltd.) — є одним з провідних виробників шин Off-Road на світовому ринку та займає 6% від загального обсягу продажів шин в ринковому сегменті сільського господарства.

Стенд компанії на торгово-промисловій виставці Agritechnica 2015 в Ганновері приваблює не тільки розмірами, але й феєричним шоу «монстра». Тут кожен з відвідувачів може потрапити на борт Монстр-трака команди Grave Digger, одного з тих, що здійснює захоплюючі трюки, перевертається догори дном та знову йде у бій, роздавлюючи автомобілі в рамках шоу Monster Jam. Це шоу добре відоме в усьому світі як виключна можливість випробувань шин BKT. Але фермери збираються біля стенду не задля розваг: вони приїхали дізнатися та побачити останні розробки сільськогосподарських шин компанії.

Кожен з відвідувачів може потрапити на борт Монстр-трака команди Grave Digger

Ми познайомилися з менеджером з маркетингу і комунікацій компанії ВКТ Габріеллою Усіелло та дізналися у неї, які новинки для тракторів презентує на Agritechnica 2015 знана індійська компанія.

Kurkul.com: Ми знаємо, що ваша компанія є лідером серед виробників шин Off-Road на світовому ринку. Які продукти Ви пропонуєте саме для сільськогосподарського сектору?

Габріелла Усіелло: ВКТ пропонує широкий асортимент продукції для сільського господарства. Це всі типи тракторних шин та шин для сільськогосподарської техніки, зокрема причепів, перегрузчиків та тракторів, що використовуються для оранки, посіву та збирання будь-якого роду культур.

Kurkul.com: До скількох країн постачається продукція компанії ВКТ?

Габріелла Усіелло: Ми продаємо нашу продукцію в більш ніж 130 країн, вона відома на п’яти континентах.

Kurkul.com: Ми приїхали з України. Скажіть, як ви співпрацюєте з нашою країною?

Габріелла Усіелло: Знаю, що ексклюзивним дистриб’ютором ВКТ в Україні є компанія «Страко Київ». А ще я обізнана з великим потенціалом агробізнесу у вашій країні.

Kurkul.com: Це правда. А який ринок є для ВКТ основним?

Габріелла Усіелло: Германія і Франція – наші основні ринки.

Стенд компанії був одним з найвідвідуваніших на виставці

Kurkul.com: Скільки років працює ваша компанія?

Габріелла Усіелло: Історія нашої компанії, заснованої в 1998 році включає в себе 26 років успіху. BKT починали з виробництва шин для двоколісного велосипеда, потім «доросли» до триколісного індійського тук-тука, а згодом зайнялись виробництвом шин для тракторів. На даний час компанія виготовляє шини діаметром від 17 до 49 дюймів.

Kurkul.com: Ви брали участь в Agritechnica уже тричі. Які результати дала для вас участь у виставці? Та на які результати розраховуєте сьогодні?

Габріелла Усіелло: Agritechnica – найвпливовіша і найважливіша виставка сільгосптехніки в Європі. Тут ми запускаємо нові продукти і користуємось можливістю почути відгуки від клієнтів про наші новинки. За три дні, які ми вже провели на виставці, ми чули тільки оптимістичні відгуки. А до клієнтських побажань потрібно дослухатися дуже ретельно. Особисте спілкування — найкраща можливість зрозуміти клієнта. Ми значно покращили свою продукцію від першої участі в Agritechnica, з моменту наших перших стендів.

Kurkul.com: У чому ваша компанія краща від інших у своїй галузі?

Габріелла Усіелло: ВКТ — це продукція преміум-класу за хорошою ціною, з доставкою у більш ніж 130 країн світу. Ми не просто ставимо шини в контейнер і відправляємо, а й надаємо подальше обслуговування клієнту. Тому людина бачить компанію, що стоїть за цією шиною. Це для нас дуже важливо і є нашою сильною стороною.

Щодо нещодавніх перемог ВКТ на ринку, то міжнародна система управління охороною навколишнього середовища компанії одержала сертифікат ISO 14001:2004, який означає, що використовувані компанією вітроенергетичні установки дозволяють їй автономно отримувати екологічно чисту поновлювану енергію. Це також наш великий плюс, як на мене, — екологічність.

Стенд компанії був одним з найвідвідуваніших на виставці

Kurkul.com: Скільки людей працює у вашій компанії по всьому світу?

Габріелла Усіелло: По всьому світу у нас близько 7 тис. працівників, об’єднаних спільним корпоративним духом. Усі вони прекрасні фахівці у своїй сфері, я вас запевняю.

Kurkul.com: Ми впевнені в цьому. Розкажіть, будь ласка, про новинки компанії, представлені сьогодні на Agritechnica?

Габріелла Усіелло: Основна новинка для фермерів, представлена тут, це зимові шини для тракторів RIDEMAX IT 697 M + S, розміру 540/65 R 30. Ця марка шин забезпечує відмінне зчеплення з обледенілим та засніженим ґрунтом без необхідності установки ланцюгів проти ковзання. Ці шини є ідеальним рішенням для сучасних фермерів під час проведення зимових робіт. Вони мають особливу структуру жолобів і канавок, завдяки яким максимально контролюється хід трактора по важких і небезпечних для водіння дорогах. Наскільки я знаю, для України з її суворими зимами, це актуально.

Одна з новинок BKT на цьогорічній виставці

Також на нашому стенді можна ознайомитись з радіальними шинами RIDEMAX FL 693 M для сільськогосподарських причепів, що представлені в новому розмірі — 600/55 R 26.5. Ці шини були розроблені в основному для експлуатації на дорогах і витримують максимальне допустиме навантаження. Їх особливий самоочисний жолоб зменшує опір перекочування коліс по дорозі, таким чином, зменшуючи витрату палива.

Також ви бачите шини FL 630 ULTRA для сівалок, причепів і автоцистерн, виставлені у розмірі 710/50 R 26.5, що ідеально підходять для різних видів експлуатації.

Новинок у нас багато, і ми стараємося якнайкраще задовольнити поточні потреби своїх клієнтів.

Kurkul.com: Дякуємо, пані Габріелло, за розмову та презентацію новинок компанії!

Виконано за допомогою Disqus
Реклама
Матеріали за темою