На Сумщині запрацює новий елеватор компанії A.G.R. Group

28 травня 2020 669 0
На Сумщині запрацює новий елеватор компанії A.G.R. Group — Місак Хідірян
На Сумщині запрацює новий елеватор компанії A.G.R. Group — Місак Хідірян

Компаня A.G.R. Group невдовзі запустить новий елеватор на Сумщині. Загальна потужність одночасного зберігання зерносховища складе 112 тис. т. Про це йдеться в матеріалі «Новий елеватор A.G.R. Group: в планах стати зерновим хабом регіону» на Elevatorist.com.

Цього сезону елеватор запустить першу чергу з потужностями із одноразового зберігання 28 тис. т. Елеваторний комплекс буде працювати як з зерном своєї компанії, так і з продукцією місцевих аграріїв.

У A.G.R. Group вказують, що в перший сезон на елеваторі планують приймати пшеницю, ячмінь, кукурудзу, сою та соняшник.

«За роки існування компанії ми навчилися використовувати сучасні технології, збільшувати врожайність при нестабільних погодних умовах, розширювати земельний банк і залучати кращих фахівців. У нинішніх умовах ми повинні диверсифікувати свою діяльність і підстрахувати наш бізнес будівництвом масштабних інфраструктурних об'єктів», — розповів президент A.G.R. Group Місак Хідірян.

Основним постачальників обладнання для елеваторного комплексу A.G.R. Group вибрала шведську компанію TORNUM.

Як зазначив Місак Хідірян, у подальших планах компанії A.G.R. Group, крім розширення елеватора в м.Середина-Буда, будівництво мережі зерносховищ в декількох регіонах України.

Виконано за допомогою Disqus