На Вінниччині судитимуть земельних аферистів

2 червня 2020 294 0
На Вінниччині судитимуть земельних аферистів

Прокуратурою Вінницької області направлено до суду обвинувальний акт відносно 4 учасників організованої злочинної групи, які намагались шахрайським шляхом заволодіти грошима інвесторів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Встановлено, що мешканці Вінницької області, протягом декількох років, діяли згідно єдиного плану злочинної діяльності, на виконання якого вони організували створення 3 підконтрольних фіктивних підприємств, а також підроблення понад 550 договорів оренди земельних ділянок площею близько 1 000 га, які з власниками паїв не підписували.

«На підставі вказаних підроблених договорів члени організованої групи зареєстрували право оренди землі за підконтрольними підприємствами, корпоративні права на які вони намагались продати за 15 млн грн іноземному підприємству, що мало намір займатись вирощуванням сільськогосподарської продукції на території Вінницької області», — зазначають у відомстві.

Для виконання певних завдань у різний час члени злочинної групи залучали інших співучасників, дії яких теж знайшли своє відображення у направленому до суду обвинувальному акті.

Дії зловмисників кваліфіковані за ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 та ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 КК України як підроблення та використання підроблених документів, а також закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчинений в особливо-великих розмірах та організованою групою.

Читати за темою: Державна підтримка фермерства: відсутність стратегії та непрацюючі програми

Виконано за допомогою Disqus