Крим опинився на порозі катастрофічної посухи

8 червня 2020 2667 0
Крим опинився на порозі катастрофічної посухи
Kurkul.com

Сергій Аксьонов, самопроголошений прем'єр-міністр анексованого Криму, повідомив, що нині півострів переживає найсильнішу посуху за останні 150 років. Про це йдеться на SuperAgronom.com.

«Основна проблема — це посуха, на жаль. Рік — один з найбільш сухих за підсумками 150 років спостережень, найменша кількість опадів випала саме в цьому році. Такого практично ніколи не було», — сказав він.

Також велику засуху та аномальну відсутність дощів підтвердила Людмила Радченко, заступник директора з наукової роботи «НДІ Сільського господарства Криму». За її словами, весняний період видався нсприятливим, адже в регіоні також спостерігалися затяжні приморозки.

«Протягом осіннього періоду не було продуктивних опадів, останній дощ у нас був в липні місяці і тільки в грудні ми мали продуктивні опади. Сходи у нас були відсутні і з'явилися на більшій території Криму — це практично 50% — тільки до кінця грудня. Крім того, що були відсутні опади, ми ще спостерігали підвищені температури протягом вересня, жовтня, листопада на 1,6-2,6 °С», — розповіла вона.

Читайте також:

Тисячі гривень і місячні черги — правда про допомогу постраждалим від посухи фермерам

Мінекономіки кинуло фермерів півдня напризволяще — думка

Фермери мусять повернути компенсації за втрачені посіви — документ

Виконано за допомогою Disqus