Соняшник Pioneer втрачає попит серед фермерів

25 червня 2020 1867 0
Соняшник Pioneer втрачає попит серед фермерів
Kurkul.com

Соняшник Pioneer Corteva Agriscience втрачає свої позиції у порівнянні з насінням компаній «Лімагрейн-Україна» та Syngenta. Повідомляє Kurkul.com, з посиланням на власні джерела.

Згідно з інформацією нашого джерела продажі продукції під брендом ТМ Pioneer значно просіли. Це пояснюють тим, що соняшник компанії не мав таких сильних позицій, як кукурудза.

«Із виходом на прямі продажі Corteva Agriscience, соняшник Pioneer стало важче продавати торговим представникам. Водночас позиції насіння соняшнику селекції Syngenta та «Лімагрейн-Україна» ростуть», — зазначило джерело.

Проте, згідно з інформацією компанії, завдяки переходу на пряму модель продажів насіння Pioneer, компанії вдалося відвантажити на 50% більше продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Але, за повідомленням нашого джерела, там мова йде про зростання продажів для агрохолдингів.

Також у поточному сезоні серед кінцевих покупців просів попит на ЗЗР компанії Corteva Agriscience.

Нагадаємо, в компанії Corteva Agriscience відбулися кадрові зміни в керівництві українського підрозділу. Зокрема, Роман Нижник пішов з посади керівника з продажів бренду насіння Pioneer в Україні. Кадрові зміни у Corteva на ринку пов’язують із незадовільними продажами.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

70%