На Вінниччині відбувся конфлікт через право власності на урожай

6 липня 2020 3025 0
На Вінниччині відбувся конфлікт через право власності на урожай
Kurkul.com

У Вінницькі обл. стався конфлікт через права власності на урожай зернових у полі між двома суб’єктами господарювання. Одна зі сторін розпочала збір урожаю. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції Вінницької області.

«2 липня на полі в Ямпільському районі сталася конфліктна ситуація між представниками двох суб'єктів господарювання з приводу права власності на урожай зернових. Одна із сторін розпочала збір врожаю. На момент приїзду на місце події поліції на полі працювала сільськогосподарська техніка та частина зерна була зібрана», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що по приїзду поліцейські забезпечили охорону публічної безпеки та запобігли можливому розгортанню силового конфлікту.

«Аби попередити можливе неправомірне заволодіння зерновими, робота сільськогосподарської техніки була зупинена. Зібраний врожай та техніку вилучили. Слідством вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно, яке є речовим доказом», — повідомили у поліції.

Наразі, відкрито кримінальне провадження за ст. 356 (самоправство), в рамках розслідування якого з’ясовуються усі обставини та право власності на урожай.

Читати за темою: Активісти відсудили у фермера землі заповідника

Виконано за допомогою Disqus

+ 31° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%