Урожай промислових яблук цього сезону на 40% перевищить минулорічний — Т.B. Fruit

7 липня 2020 780 0
Урожай промислових яблук цього сезону на 40% перевищить минулорічний — Т.B. Fruit

Згідно з прогнозом експертів Т.B. Fruit, у новому сезоні 2020/2021 урожай промислового яблука буде на 35-40% більшим у порівнянні до минулого року. Тоді було перероблено 650 тис. т сировини. Про це Kurkul.com повідомили у прес-службі компанії.

Такий прогноз у Т.B. Fruit зробили попри те, що нині в Україні спостерігається досить несприятлива погода, яка заважає техніці обробляти сади. А також вважаючи на весняні заморозки, які знищили частину врожаю.

Як зазначили в компанії, згідно з прогнозом Української плодоовочевої асоціації (УПОА), в сезоні 2019/20 Україна поставить на зовнішні ринки всього третину від обсягу минулого сезону. Зменшення експорту яблук з України у 2019/20 сезоні відбулося з ряду причин. По-перше, урожай яблук в Україні у 2019/20 сезоні був слабший у порівнянні до минулого сезону. Також збільшилось внутрішнє споживання, на що вплинули пандемія, пізній старт сезону полуниці та інших ягід.

І, на останок, виросли ціни на внутрішньому ринку (в травні закупівельна гуртова ціна яблук зі сховищ перевищила 30 грн/кг). При таких цінах фермерам було вигідніше продавати яблуко всередині країни.

Нагадаємо, українська компанія планує виробляти 10% світового обсягу пектину.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

48%