На Миколаївщині від голоду масово гине худоба

20 липня 2020 959 0
На Миколаївщині від голоду масово гине худоба
Kurkul.com

На території Галицинівської ферми у Миколаївській області масово гине худоба, а трупи закопують прямо на території господарства, як запевняють місцеві жителі, без дотримання всіх належних норм. Трупний сморід поширюється селом та за його межами. А люди нервують, що токсини потраплять і в підземні води. Про це повідомляє «Корабелов.Инфо».

«Приблизно 3 тижні тому на територію ферми в Галицинівський ОТГ завезли близько 1,5 тисячі великої рогатої худоби з Одеської області. Ця територія була взята в оренду як тимчасова база. Умов для утримання такої кількості худоби там немає. Тварини знаходяться в важких умовах. У перший тиждень від зневоднення й голоду померло приблизно 100 голів. Далі все відбувалося за тим же сценарієм в геометричній прогресії. Всі трупи тварин ховалися без належних норм на території ферми», — наголошують місцеві жителі.

Читати за темою: Школа тваринника: Як визначити мастит у корови та лікування маститу

На думку жителів, вода в селі Галицинове береться зі свердловин й отрута може потрапити в ґрунтові води, тоді почнуться масові отруєння селян.

За інформацією ж місцевих, нібито, напередодні вони викликали поліцію й на місце приїхала слідчо-оперативна група Вітовського відділу поліції. Правоохоронці зафіксували факт порушення утримання тварин та їх поховання, й склали протокол на керівника фермерської бази.

Нагадаємо, що на Тернопільщині оштрафовано підприємця за незаконний скотомогильник.

Виконано за допомогою Disqus