Реклама

Під стіни ВРУ вийде 10 тис. аграріїв — Скоцик

13 грудня 2015 94 0
Під стіни ВРУ вийде 10 тис. аграріїв — Скоцик
Кurkul.comПід стіни ВРУ вийде 10 тис. аграріїв — Скоцик

Аграрії готові до чергового загальнонаціонального страйку проти скасування спецрежиму оподаткування. Про це заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик перед VII з’їздом Аграрної партії України.

За його словами, у новому проекті бюджету на наступний рік і в оновленій версії податкового кодексу, які будуть винесені на голосування до Верховної Ради наступного тижня, спеціальний режим ПДВ і спрощена система оподаткування аграріїв зазнає суттєвих змін.

«Ці зміни зроблені без розуміння, що це за інструменти і яку роль вони зараз відіграють в економіці держави. Тому ми прийняли рішення, що ми готові до нового національного страйку, який на відміну від попередніх акцій буде носити регіональний та центральний характер», — заявив голова.

Партія планує вивести більше 10 тис. аграріїв з усіх куточків України під стіни Верховної Ради та будівлі Кабінету міністрів. Також планується блокування головних доріг в регіонах.

«Ми розуміємо чітко вимоги українського законодавства, ми не збираємось їх якимось чином порушувати. Тому, розуміючи, що ми не знаємо, коли буде виноситись до Верховної Ради проект бюджету наступного року, ми кожен день подаємо заявки з приводу блокування магістралей до місцевих органів влади», — повідомив Скоцик.

Як зазначив голова партії, у минулих страйках хотіли брати участь і аграрії Донецької та Луганської областей, але їм заборонили це робити через неспокійну ситуацію у регіонах. Але ні що їм не заважає взяти участь у загальнонаціональній акції протесту, якщо вона відбудеться під стінами ВРУ, зауважив Скоцик.

Вікторія Євтушенко, Кurkul.com

Виконано за допомогою Disqus